1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analiste göre bu altcoin büyük ralliye hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin büyük ralliye hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin büyük ralliye hazırlanıyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Ethereum tabanlı DeFi altcoininin büyük bir ralliye hazırlandığını belirtti. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin büyük ralliye hazırlanıyor!

Kripto para piyasasında değer kaybı haftanın ikinci gününde de devam ediyor. İlk 10 kripto para için tablo kırmızı. Bitcoin, %1,46 değer kaybıyla 57,000 doların altına geriledi ve yazım anında 56,423 dolardan işlem görüyor. Altcoinlerde de durum benzer Ethereum, 4,150 dolardan işlem görürüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ünlü kripto analisti Credible, Ethereum tabanla bir DeFi altcoinin analizini sosyal paylaşım platformu Twitter’da takipçileri için yaptı. Credible, 267,000 takipçisinin bulunduğu şahsi sayfasından Curve’ün (CRV) büyük bir ralli sonucunda 40 dolara ulaşabileceğini belirtti.

Analistin ön gördüğü seviye CRV’nin bugünkü fiyatından yaklaşık %800’lük büyük bir artışa denk geliyor. CRV, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 4,50 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Curve (CRV) nedir, geleceği nasıl?

Ünlü analist, CRV’nin arzının büyük çoğunluğunun uzun süreler boyunca kilitli kalmasıyla sektördeki diğer tüm DeFi protokollerinden daha fazla toplam değere (TVL) sahip olduğuna dikkat çekiyor.

“TVL’de 20 milyar dolar, yaklaşık 4 yıldır kilitli %90+ arz ve 9 aylık birikim yapısının teknik bir kırılması ile uzayda lider DeFi protokolü için olası bir tahminde bulunuyorum. Döngü sonuna kadar 40 doların üzerine çıkabilir.”

Bitcoin hakkında da değerlendirmede bulunan Credible, BTC’nin 59,000 dolarlık seviyesini geri alamaması durumunda düşüşün devam edeceğini vurguladı.

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoin büyük ralliye hazırlanıyor!

 

“BTC, bu son satışlarla artık çok sıcak görünmüyor. 62-63k’ya kadar devam etmek istiyorsak şimdilik 59k’yı geri almamız gerekiyor. O zamana kadar kontrol ayılarda.”

Ethereum için yaptığı analizde ise altcoinlerin liderinin 4,385 dolarlık direnç noktasını kırması durumunda yeni bir ATH’ye dokunabileceğini belirtti.

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoin büyük ralliye hazırlanıyor!

Kaynak

Etiketler: