1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analiste göre bu altcoin büyük bir ralliye hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin büyük bir ralliye hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin büyük bir ralliye hazırlanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Justin Bennet, sosyal paylaşım platformu Twitter’da takipçileri için yaptığı analizde bir altcoin için ralli öngördüğünü açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin büyük bir ralliye hazırlanıyor!

Kripto piyasası geçtiğimiz hafta sonu yaşadığı şokun etkilerini hala üzerinden atabilmiş değil. Lider kripto para birimi Bitcoin, 50,000 dolarlık sert direnci aşsa da bu seviyeyi koruyamadı ve tekrar 50,000 doların altına geriledi. Bitcoin yazım anında 49,873 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ethereum ise düzeltmenin ardından Bitcoin’e göre daha iyi bir performas gösteriyor. 3,500 dolar seviyesine kadar gerileyen altcoin hızlı bir şekilde 4,000 doların üzerine tırmandı. Son 24 saat içerisinde %1,25 değer kazandı ve 4,400 dolarlık direnç seviyesini aşmak için denemeler yapıyor. ETH, yazım anında 4,378 dolardan işlem görüyor.

Ünlü kripto analisti Justin Bennet, sosyal paylaşım platformu Twitter’da 93,500 takipçisi için Ethereum analizini paylaştı. Bennet, BTC/ETH karşılaştırması yaparak Ethereum’un büyük bir ralliye hazırlandığını öngördü.

altcoin

“ETH, şu anda 0.082 BTC’nin (4.138.70 $) üzerinde ve tırmanıyor. Hedef 0,10-0,11 BTC (5,047,20$-5.551,92$), yani önümüzdeki birkaç hafta içinde daha yukarı hareket etmek için hala yeri var. Ocak ayı kırılmasının hedefi 0.16 BTC (8,075.52 $).”

ETH/BTC yazım anında 0.085 BTC’den el değiştiriyor. Analistin ocak ayı hedefi bu rakama göre %90’lık bir artış anlamına geliyor. Analist, Ethereum’un geçtiğimiz hafta sonu yaşanan düzeltmeden sonra bile güçlü yapısını koruduğunu söyledi.

altcoin

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

 “Twitter’daki birçok kişi gökyüzü düşüyormuş gibi davranırken, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto paranın tüm zamanların en yüksek seviyesinden %14 düşmesini ironik buluyorum.” 

Bennet aynı zamanda Bitcoin için yaptığı değerlendirmede lider kripto para biriminin 50,000 dolarlık noktayı tutması ve tekrar yükselişe geçmesi için ise 53,000 dolarlık direnç noktasının üzerine çıkması gerektiğini açıkladı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: