1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre bu altcoin 100 kat büyüme potansiyeline sahip!

Ünlü analiste göre bu altcoin 100 kat büyüme potansiyeline sahip!

Ünlü analiste göre bu altcoin 100 kat büyüme potansiyeline sahip!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasıda yakından takip edilen analist Joe Parys, yeni bir Youtube yayınında 100 kat büyüme potansiyeline sahip altcoini ele aldı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin 100 kat büyüme potansiyeline sahip!

Kripto piyasası dalgalı görüntüsüne devam ediyor. Küresel piyasalardaki görünüme paralel olarak kripto paralar da belirsizlik atmosferinden fazlasıyla etkileniyor. Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinde gün gün yaşanan yeni gelişmeler belirsizliklerin üzerine tuz biber olmaya devam ediyor.

Rusya’ya getirilen ambargolar, Rus ekonomisinde şimdiden kapanması zor yarar açtı. Ancak Ruslarla yakın ticari ilişkide olan devletler içinde zor günler kapıda.

Kripto piyasası dün bir yükseliş atağı başlatmıştı. Ancak bu sene çokça karşılaştığımız senaryo yinelendi ve piyasa çıktığı yerde tutunamadı. Dün %10 değer kazanan Bitcoin, bugün %6’lık bir düzeltme gördü. Lider kripto para birimi yeniden 40,000 doların altında seyrediyor.

 

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoin 100 kat büyüme potansiyeline sahip!

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ethereum ise %5,5 değer kaybetti ve yazım sırasında Coinmarketcap verilerine göre 2,559 dolardan işlem görüyor.

 

Günlük Ethereum (ETH) fiyat hareketleri

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoin 100 kat büyüme potansiyeline sahip!

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Piyasanın genel durumu belirsizlikler karşısında dalgalı bir seyirde iken bazı altcoinler alım fırsatı sunuyor olabilir. Ünlü kripto analist Joe Parys, yei bir Yotube yayınında 100 kat büyüme potansiyeline sahip olan bir düşük bütçeli altcoini ele aldı.

Joe’nin ilgilendiği bu altcoin IDO tarihi 21 Mart olarak belirlendi. Adadao (ADAO), Cardano blok zincirinde, Native Cardano Assets’ten yararlanan tamamen teminatlandırılmış stabil coinlerin oluşturulmasını kolaylaştıran bir DeFi protokolüdür.

Adadao, White Liste katılmak için BSC pad ADAPad ve VelasPad’de piyasaya sürülecek. Adadao, Cardano (ADA) üzerine kurulu dünyanın ilk faizsiz stabil coin protokolü olacak. Merkezi olmayan bir protokol olacak olan Adadao, ünlü analiste göre yatırım yapmaya değer bir proje.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: