1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist yılın ikinci yarısı için Bitcoin tahmini verdi!

Ünlü analist yılın ikinci yarısı için Bitcoin tahmini verdi!

Ünlü analist yılın ikinci yarısı için Bitcoin tahmini verdi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Kaleo, yılın ikinci yarısı için Bitcoin tahmini paylaştı. Bitcoin’e ilişkin detaylar ve teknik veriler yazımızda.

Ünlü analist yılın ikinci yarısı için Bitcoin tahmini verdi!

Bitcoin, uzun bir süre 28,000 dolar seviyesinde gezdikten sonra dün itibariyle 30,000 doların üzerine sıçradı. Lider kripto para biriminin toplam piyasa değeri de haftalar sonra 600 milyar doların üzerine çıktı.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Yılın ilk yarısı hem Bitcoin için hem de kripto para piyasası için beklentilerin oldukça altında geçiyor. Ünlü kripto analisti Kaleo, önümüzdeki aylarda Bitcoin (BTC) için en gerçekçi yol olduğunu düşündüğü tahmini 512 binden fazla takipçisi bulunan kişisel Twitter sayfasından paylaştı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kaleo, kısa ve orta vadede bir düşüş olabilceğini ve Lider kripto para biriminin 20,000 dolar seviyesine kadar inebileceğini ifade ediyor. Ancak yılın ikinci yarısında BTC’nin 40,000 dolarlık seviyeyi göreceğini ise kuvvetli bir ihtimal olarak değerlendiriyor.

“Ben basit hayalleri olan basit bir adamım. Temelde hala önümüzdeki altı ila dokuz ay içinde böyle bir şeyin ortaya çıkmasını bekliyorum.”

Ünlü analist, kritik seviyenin ise 36,000 dolar olacağını tahmin ediyor. BU seviyede de 28,000 dolarda olduğu gibi bir birikim bekleyen Kaleo, 36,000 dolar aşıldıktan sonra 40,000 dolara kadar Bitcoin’in önünün açık olduğunu öngörüyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 31,836 dolardan işlem görüyor. BTC’nin piyasa değeri 606 milyar dolar olurken kripto piyasasının toplam değeri de 1,312 trilyon dolara yükseldi. BTC, son 7 günde %7 değer kazandı. Kripto paranın dominasyon oranı ise şu anda %46,2.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Haftalık Bitcoin fiyat hareketleri

Bitcoin

 

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: