okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.76%
Bitcoin
69.075,96 USDT
eth
ETH
0.43%
Ethereum
3.744,23 USDT
bch
BCH
-0.49%
Bitcoin Cash
492,43 USDT
xrp
XRP
1.07%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
-0.05%
Litecoin
84,96 USDT
bnb
BNB
0.18%
Binance Coin
601,38 USDT
sol
SOL
-0.39%
Solana
167,04 USDT
avax
AVAX
-0.13%
Avalanche
37,96 USDT
ada
ADA
-0.07%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.37%
Poladot
7,34 USDT
doge
DOGE
3.83%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.91%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analist, Solana ve AVAX için öngörülerini açıkladı!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Altcoin Sherpa, sosylal medya platformu Twitter’da Solana ve AVAX için yeni tahminlerini paylaştı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist, Solana ve AVAX için öngörülerini açıkladı!

Kripto piyasası yeni haftaya yatay bir görünümde girerken ünlü kripto analisti Altcoin Sherpa, 169,000 Twitter takipçisinin bulunduğu kendi platformunda iki altcoin için yeni analizler paylaştı.

Analist, Ethereum’un en ciddi rakiplerinden biri olan Solana’yı ve popüler akıllı sözleşme platformu Avalanche’ı (AVAX) izlediğini belirtti.

Solana ve AVAX, geçtiğimiz yıl yaptıkları patlama ile tüm dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarmıştı. AVAX şuandaki fiyatı baz alındığında son 1 yılda %111 değer kazanmış oldu. Solana ise son 1 yılda %459 değer kazandı. Bu iki kripto para da gelecek adına vadettikleri ve dünyanın ilk akıllı sözleşme platformu Ethereum’la olan rekabeti ile biliniyor.

Yatırımcılarında dikkatle takip ettiği iki altcoini yakın gelecekte neler bekliyor? Bu soruya ünlü kripto analistinin perspektifinden bakalım.

Altcoin Sherpa, Solana (SOL) için dolar maliyet ortalaması (DCA) satın alma aralığı olarak 70 ila 90 dolar arasını hedeflediğini belirtiyor. U aralıktan yapılacak bir alımın iyi bir yatırım olacağına dikkat çekiyor. Ayrıca analist, SOL’un Ağustos 2021’den bu yana görülmeyen kritik bir birikim bölgesine yaklaştığını gösteren bir grafik paylaştı.

solana ve avax Ünlü analist, Solana ve AVAX için öngörülerini açıkladı!

İlgili: Solana fiyat tahmini

Solana, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 83,16 dolardan işlem görüyor. Toplam piyasa değeri 26 milyar dolar olan kripto para tüm zamanların en yüksek seviyesini 6 Kasım 2021’de 260 dolar ile gördü.

Günlük Solana (SOL) fiyat tahmini

solana ve avax Ünlü analist, Solana ve AVAX için öngörülerini açıkladı!

 

Analistin dikkat çektiği diğer altcoin ise AVAX. Prof. Dr. Emin Gün Sirer’in başında olduğu akıllı sözleşme platformu, işlem hızıyla dikkat çekiyor. Geçmişte daha düşü işlem ücretleri ile anılan platform şimdilerde bunu sağlayamasa da yatırımcıların hala gözdesi.

AVAX’ın uzun vadeli tüccarlar tarafından yaygın olarak bakılan bir gösterge olan 200 günlük üstel hareketli ortalamasını inceleyen analist. Metriğin pamuk ipliğine bağlı olduğunu belirtiyor. BTC’de yaşanacak bir düşüşün AVAX’ı daha düşük seviyelere iteceğini vurguluyor.

solana ve avax Ünlü analist, Solana ve AVAX için öngörülerini açıkladı!

 

İlgili: AVAX fiyat tahmini

AVAX, yazım anında 72,27 dolardan işlem görürken toplam piyasa değeri 19,2 milyar dolar. Bu değer ile kripto piyasasının en değerli 10’uncu varlığı durumunda.

Günlük AVAX fiyat hareketleri

solana ve avax Ünlü analist, Solana ve AVAX için öngörülerini açıkladı!

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.