1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Ünlü analist portföyündeki kripto paraları açıkladı: Bitcoin…

Ünlü analist portföyündeki kripto paraları açıkladı: Bitcoin…

Ünlü analist portföyündeki kripto paraları açıkladı: Bitcoin…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist, portföyünde şu anda hangi kripto paraların ağırlıkta olduğunu ve neden bu coinleri seçtiğini açıkladı.

İşte analistin en fazla yatırım yaptığı 5 kripto para!

Kripto para piyasası ile ilgili popüler bir yorum programına ev sahipliği yapan Coin Bureau, geçtiğimiz günlerde kripto portföyünde şu anda neden ağırlıklı olarak Bitcoin (BTC), Ethereum, Solana, Polkadot ve Cosmos bulunduğunu açıkladı.

Ünlü analist portföyündeki kripto paraları açıkladı: Bitcoin...

Coin Bureau’nun sunucusu “Guy” son dönemde hazırladığı bir YouTube videosunda kripto piyasasında yaşanan son fiyat düşüşünün ardından kripto portföyünün yeniden şekillendiğini söyledi. Guy, Bitcoin ve Ethereum’un etki alanını koruyarak, yatırım stratejisinin belkemiği olmaya devam ettiğini ve çoğu altcoinden elde ettiği kazancı da piyasa değeri bakımından en büyük bu iki kripto para birimine aktardığını ifade etti.

İlgili: Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2022- 2025

Guy yaptığı açıklamada;

“Kripto piyasasında altcoinlerden elde edilen kârların büyük bir kısmı BTC ve ETH’ye aktarılmış durumda. Bu iki kripto varlıkta bulunan pozisyonlar tüm portföyümün %70’ine yaklaştı.”

İlgili: Bitcoin düşüşünü bilen analistten yeni uyarı ve BTC yol haritası!

Guy piyasaya ilişkin yapmış olduğu gelecek tahminlerinde Bitcoin ve Ethereum’u kripto piyasasının “ana direkleri” olarak nitelendirdi. Ve özellikle de BTC’nin temel ölçüt görevi gören bir varlık olduğunu söyledi. 

 Aynı şekilde analist, Ethereum’un en önemli 1. katman platformu ve bunun yanı sıra üzerine inşa edilecek diğer kripto projelerinin de temeli olarak kalacağını öngörüyor.

Ayrıca Guy, portföyünün büyük bir kısmını BTC ve ETH’ye tahsis etmesine rağmen, birkaç altcoinde de pozisyonu olduğunu açıkladı. Guy, Ethereum’un en büyük olmaya devam edeceğini ancak, birkaç çok zincirli altcoinin de muhtemelen ETH ile rekabet edeceğini belirtti.

Bu arada analist takipçilerine, BTC ve ETH’den sonra portföyündeki en büyük payın Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM)’a ait olduğunu ve bu kriptoların da portföyünün yaklaşık %14’ünü oluşturduğunu söyledi.

Başka bir videoda, Coin Bureau sunucusu metaverse projesi The Sandbox (SAND) hakkında konuştu. Ve konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“SAND tokeninin ralliye hazırlandığı söyleniyor çünkü teknoloji devleri bu haftanın başlarında metaverse standartlarını görmek için bir araya geldi. Şimdi bunun kripto için yükselişten ziyade düşüşe işaret olduğunu söylerdim, ancak görünüşe göre SAND sahipleri aynı fikirde değil. SAND kalesinin yıkılmış olması çok kötü, yani SAND fiyatını kastediyorum. SAND’ın diğer metaverse kriptolarının çoğundan farklı olarak bazı gerçek temellere sahip olması ise iyi bir şey.”

Kaynak

Etiketler: