Loading...
btc
BTC
0.39%
Bitcoin
64.046,13 USDT
eth
ETH
0.9%
Ethereum
3.111,84 USDT
bch
BCH
-0.07%
Bitcoin Cash
486,50 USDT
xrp
XRP
0.6%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-0.37%
Litecoin
79,65 USDT
bnb
BNB
0.98%
Binance Coin
542,91 USDT
sol
SOL
2.38%
Solana
139,47 USDT
avax
AVAX
0.94%
Avalanche
35,09 USDT
ada
ADA
0.81%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.57%
Poladot
6,74 USDT
doge
DOGE
1.29%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
0.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analist portföyündeki kripto paraları açıkladı: Bitcoin…

Günün büyük haberi! Visa kripto para cüzdanı için düğmeye bastı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü analist, portföyünde şu anda hangi kripto paraların ağırlıkta olduğunu ve neden bu coinleri seçtiğini açıkladı.

İşte analistin en fazla yatırım yaptığı 5 kripto para!

Kripto para piyasası ile ilgili popüler bir yorum programına ev sahipliği yapan Coin Bureau, geçtiğimiz günlerde kripto portföyünde şu anda neden ağırlıklı olarak Bitcoin (BTC), Ethereum, Solana, Polkadot ve Cosmos bulunduğunu açıkladı.

Ünlü analist portföyündeki kripto paraları açıkladı: Bitcoin...

Coin Bureau’nun sunucusu “Guy” son dönemde hazırladığı bir YouTube videosunda kripto piyasasında yaşanan son fiyat düşüşünün ardından kripto portföyünün yeniden şekillendiğini söyledi. Guy, Bitcoin ve Ethereum’un etki alanını koruyarak, yatırım stratejisinin belkemiği olmaya devam ettiğini ve çoğu altcoinden elde ettiği kazancı da piyasa değeri bakımından en büyük bu iki kripto para birimine aktardığını ifade etti.

İlgili: Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2022- 2025

Guy yaptığı açıklamada;

“Kripto piyasasında altcoinlerden elde edilen kârların büyük bir kısmı BTC ve ETH’ye aktarılmış durumda. Bu iki kripto varlıkta bulunan pozisyonlar tüm portföyümün %70’ine yaklaştı.”

İlgili: Bitcoin düşüşünü bilen analistten yeni uyarı ve BTC yol haritası!

Guy piyasaya ilişkin yapmış olduğu gelecek tahminlerinde Bitcoin ve Ethereum’u kripto piyasasının “ana direkleri” olarak nitelendirdi. Ve özellikle de BTC’nin temel ölçüt görevi gören bir varlık olduğunu söyledi. 

 Aynı şekilde analist, Ethereum’un en önemli 1. katman platformu ve bunun yanı sıra üzerine inşa edilecek diğer kripto projelerinin de temeli olarak kalacağını öngörüyor.

Ayrıca Guy, portföyünün büyük bir kısmını BTC ve ETH’ye tahsis etmesine rağmen, birkaç altcoinde de pozisyonu olduğunu açıkladı. Guy, Ethereum’un en büyük olmaya devam edeceğini ancak, birkaç çok zincirli altcoinin de muhtemelen ETH ile rekabet edeceğini belirtti.

Bu arada analist takipçilerine, BTC ve ETH’den sonra portföyündeki en büyük payın Solana (SOL), Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM)’a ait olduğunu ve bu kriptoların da portföyünün yaklaşık %14’ünü oluşturduğunu söyledi.

Başka bir videoda, Coin Bureau sunucusu metaverse projesi The Sandbox (SAND) hakkında konuştu. Ve konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“SAND tokeninin ralliye hazırlandığı söyleniyor çünkü teknoloji devleri bu haftanın başlarında metaverse standartlarını görmek için bir araya geldi. Şimdi bunun kripto için yükselişten ziyade düşüşe işaret olduğunu söylerdim, ancak görünüşe göre SAND sahipleri aynı fikirde değil. SAND kalesinin yıkılmış olması çok kötü, yani SAND fiyatını kastediyorum. SAND’ın diğer metaverse kriptolarının çoğundan farklı olarak bazı gerçek temellere sahip olması ise iyi bir şey.”

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.