1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analist Poppe bu altcoinler için uyarıyor!

Ünlü analist Poppe bu altcoinler için uyarıyor!

Ünlü analist Poppe bu altcoinler için uyarıyor!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, son analizlerinde iki altcoin için önemli uyarılarda bulundu. Poppe’un analizleri ve teknik detaylar için yazımıza göz atabilirsiniz.

Ünlü analist Poppe bu altcoinler için uyarıyor!

Kripto para piyasasında tarihin en çalkantılı yılı olabilecek 2022 yılını geride bıraktık. Yeni yılın ilk gününde piyasada durgun bir görünüm hâkim. Piyasa yeni bir birikim döneminden geçiyor. Lider kripto para birimi Bitcoin 16.500 dolar seviyesinde konsolide olurken altcoinler de yatay bir seyir izliyor.

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, piyasanın genel görünümü içerisinde iki altcoinin düşüş sinyalleri verdiğini belirtti. Analist, Youtube’da yaptığı son yayınında Ripple (XRP) ve VeChain (VET) için uyarılarda bulundu.

İlgili: Ripple (XRP) fiyat tahmini

Popüler analist, XRP’nin önemli bir seviyeyi hızlı bir şekilde toparlayamaması durumunda %22’den fazla düşebileceğini söylüyor.

altcoin

 

“0,370 dolarda sert bir ret gördüğümüz için bu biraz tuhaf görünüyor. XRP’nin seviyeyi nispeten hızlı bir şekilde 0,343 dolar seviyesinde geri kazandığını görmemiz lazım. Aksi takdirde 0,265 dolarlık seviyeye kadar çekilebilir.”

Ripple (XRP), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,3348 dolardan işlem görüyor.

Analistin ikinci uyarısı VeChain (VET) için. Poppe, VET’in teknik verilerinin altcoinin aşağı yönlü bir yörüngede olduğunu gösterdiğini belirtiyor.

“VET açıkça yokuş aşağı gidiyor. Potansiyel olarak tersine dönmesi için bir yükseliş sapması yapabilir. Boğa sapması, yalnızca 0,016 dolar geri alınırsa geçerlidir. Aksi takdirde trend aşağı yönde kalır.”

 

altcoin

VeChain (VET) ise yazım sırasında 0,1578 dolardan işlem görüyor. Altcoin, 1,144 milyar dolarlık piyasa değeri ile kripto para piyasasının en değerli varlıkları arasında 33’üncü sırada yer alıyor.

İlgili: VeChain (VET) nedir, geleceği nasıl?

Kaynak

 

Etiketler: