1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü analist %500 ralliye hazırlanan coini açıkladı

Ünlü analist %500 ralliye hazırlanan coini açıkladı

Ünlü analist %500 ralliye hazırlanan coini açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist Cardano’nun çok önemli bir yükseliş trendi öncesinde olduğunu söyledi.

Ünlü analist %500 ralliye hazırlanan coini açıkladı

Bitcoin Cuma günü düşerek bir toparlanma bekleyen yatırımcıları şaşırttı. Bu süreçte Ethereum da lider kriptoyu takip etti. Cardano’nun da bu trendi takip ettiği açık ve ADA coin için daha fazla bir düşüş öngörmek te mümkün.

ADA coin cumartesine gününe karışık bir performansla başladı. ADA, 1,60 dolar direncine ulaşmak istiyorsa şu anki seviyelerde güçlü destekler bulmalı. Şu aşamada Cardano için 1,40 dolar ve 1,20 dolar seviyelerinde destek görülüyor; ancak traderların daha fazla yükseliş sinyalini beklemelerinde yarar var.

Bilindiği gibi hafta içerisinde Cardano’nun ilk Plutus akıllı sözleşmesi testnette yayınlandı. Cardano ağı geçtiğimiz Mart ayında Mary hard forkunu hayata geçirmiş ve böylelikle Cardano ekosistemine çoklu-varlık özelliği kazandırılmıştı. Cardano’nun güncellemeleri olumlu karşılanırken, ADA coinin genel piyasa düzeltmeleri nedeniyle önemli bir çıkış gösteremediği de açık.

ADA coin fiyatı için ultra boğa yorumlar

 

Twitter üzerinden 134 binden fazla takipçisine hitabeden ünlü analist Capo, ADA coin konusunda oldukça pozitif olduğunu gösterdi. Capo attığı tweetle, 2021 yılı içerisinde Bitcoin, 100 bin dolar, Ethereum’un 10 bin dolar ve Cardano’nun 10 dolar seviyelerine ulaşmasının “çok muhtemel” olduğunu belirtti.

 

Capo hafta içerisinde attığı başka bir tweetle de ETH’nnin BTC’den, ADA’nın da ETH’den daha iyi durduğunu ve ADA coinin en önemli yatırımı olmaya devam ettiğini belirtiyor.

Capo, Bitcoin’de %156, Ethereum’da %302 ve Cardano’da %557 gibi büyük bir artış öngörüyor. Yıla olumlu bir trendle başlayan ADA, piyasayla birlikte dramatik bir şekilde düşmeden önce, Mayıs 2021’de, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,4 dolara ulaştı.

Capo’ya göre Bitcoin Hakimiyet Endeksi Ekim ayına kadar düşmeye devam edebilir. Bu düşüş eğilimi, altcoinleri önümüzdeki aylarda önemli kazanımlar elde etmeye zorlayabilir. Capo’ya göre altcoinler son haftalarda Bitcoin’e karşı düzeltme yaşıyor ve bu durum düşüşü satın almak için bir fırsat sunuyor olabilir.

 

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.387603

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano ADA coin güncel fiyat tahmini, 2021-2025

İlgili: Cardano gündem, haber ve son dakika gelişmeleri

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: