1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analist: “Dogecoin uçacak!” İşte beklediği seviyeler

Ünlü analist: “Dogecoin uçacak!” İşte beklediği seviyeler

Ünlü analist: “Dogecoin uçacak!” İşte beklediği seviyeler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin geçtiğimiz nisan ayında ulaştığı seviyelerden çok uzak. Ünlü analist Doge için %500’lük ralli öngörüyor. Öncesinde bu seviyeyi aşması lazım. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist: “Dogecoin uçacak!” İşte beklediği seviyeler

Elon Musk’ın rüzgarını arkasına aldıktan sonra 0,73 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkan meme kripto Dogecoin, o günlerinden uzakta. Ancak Doge yatırımcıları kripto para biriminin eski günlerine döneceği zamanı bekliyor.

Kripto dünyasında isabetli tahminleri ile bilinen ünlü analist Justin Bennett, Dogecoin’in (DOGE), kilit bir seviyeyi başarılı bir şekilde kurtarıp destek olarak yeniden test etmesi durumunda büyük bir ralli için hazır olduğunu düşünüyor.

İlgili: Dogecoin nedir? Geleceği var mı?

Sosyal paylaşım platformu Twitter’da 78,000 takipçisi için analizlerde bulunan ünlü analist, Dogecoin’in 0.24 $ seviyesini geri alabilirse çok aylı %500-1000’lik bir artışa başlayabileceğini düşündüğünü söyledi.

“DOGE’nin bu alanı 0,24 doların üzerine çıkarması gerekiyor. Bunu yapın ve çok aylı bir ralli başlar. Onaylarsa muhtemelen %500 – 1.000 yukarı yönlü bir ralli olacaktır.”

dogecoin

Bennett’in analizine göre, eğer DOGE 0,24 doları kırabilirse ve bu noktayı destek olarak belirler ise Doge’nin önü açık. Dogecoin, Coinmarketcap verilerine göre 0,23 dolardan işlem görüyor. Kripto para piyasasının en değerli 10. Varlığı olan Dogecoin 31 milyar doların biraz üzerinde bir piyasa değerine sahip.

Kripto piyasası stratejisti, Dogecoin’in meme kripto varlığının kıvrıldığı ve büyük bir üçgen desen oluşturduğu günlük grafiğine de baktığını ve yükseliş trendinde bir üçgenin oluşumu, bir varlığın çapraz direncini kaldırdıktan sonra yükselişe devam edeceğini belirtti. Bennett’in grafiğine göre, DOGE aynı kalıbı bu yıl iki kez daha gördü ve ikisinde de büyük bir ralliye öncülük ettiğini açıkladı.

dogecoin Ünlü analist: “Dogecoin uçacak!” İşte beklediği seviyeler

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.