Ünlü analist Bitcoin boğasının biteceği, altcoin sezonun başlayacağı tarihi açıkladı!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin boğa koşusunun biteceği ve altcoin sezonun başlayacağı tarihe dair tüm ayrıntıları paylaştı!

Altcoin sezonu ne zaman?

Popüler bir kripto para analisti, altcoinler için volatil bir 4. çeyrek öngörüyor ancak Ethereum‘un Bitcoin karşısında büyük bir boğa koşu başlatarak, bu döngüyü sona erdireceğini iddia ediyor.

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Twitter’da 443,3000 takipçisine, Ethereum’un önümüzdeki aylarda Bitcoin partisinde (ETHBTC) %200’lük bir ralli yapabileceğini söyledi.

Bununla birlikte, aralık ayına kadar BTC’nin piyasa hakimiyetinin altcoinleri gölgede bırakmaya devam edeceği konusunda takipçilerini uyarıyor. Analiste göre aralık, tarihsel olarak da Bitcoin’den ziyade altcoin satın almak için daha uygun bir ay.

“Aralık, genellikle altcoin satın almak için en iyi dönemdir.

Tarih yeniden kendini tekrar ederse, ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) bölgesine doğru ETHBTC’de %200’lük bir boğa koşu görebiliriz. Ancak önce, Bitcoin yükselirken daha ağır bir düzeltme gelebilir.”

Ünlü analist Bitcoin boğasının biteceği, altcoin sezonun başlayacağı tarihi açıkladı!

İlgili: Altcoin sezonu şimdi mi? Aralık’ta mı?; 2 fenomen kapışıyor

Van de Poppe, altcoinlerde kısa vadede düşüş eğilimi beklese de dijital varlıkların nihayetinde Bitcoin’in izinden gideceğine inanıyor.

“Altcoin piyasasında hala çok fazla güç işareti görmüyoruz. Bu yüzden, şu an altlarda beklemek için doğru zaman değil ve burada paylaştığım senaryoya göre, önümüzdeki haftalarda Bitcoin’in hala yükselişine devam edeceğini tahmin ediyorum.

70.000 dolarlık yeni ATH bölgesini büyük olasılıkla bir ay içinde test edecek. Yeni ATH bölgesini test etmeden ve tüm bu boğa döngüsünü sonlandırmadan önce, son bir düzeltme hamlesi yaparak, 59.405$-61.213$ aralığını yeniden test edeceğiz. ”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist Bitcoin boğasının biteceği, altcoin sezonun başlayacağı tarihi açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.