Ünlü analist bu altcoin için büyük bir ralli öngörüyor!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti Pentoshi, sosyla paylaşım platformu Twitter’da yaptığı analizde büyük bir ralli öngördüğü Ethereum tabanlı altcoini açıkladı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analist bu altcoin için büyük bir ralli öngörüyor!

Kripto para piyasasında FTX krizi sonrası yaşanan durgunluğun içerisinde piyasada geniş kitleler tarafından takip edilen bir analistten heyecan veren bir altcoin tahmini geldi.

Kripto piyasasında Pentoshi adı ile bilinen ve sosyal paylaşım platformu Twitter’da 650 binden fazla kişi tarafından takip edilen ünlü analist, Ethereum tabanlı bir altcoinin önemli bir ralli sinyali verdiğini tahmin ediyor.

İlgili: Chainlink (LINK) fiyat tahmini

Pentoshi, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) için teknik ve temel bilgilerin örtüştüğü ve LINK, birkaç hafta içinde büyük bir temel katalizörün gelmesiyle birlikte önemli bir ralli yapacağını öngördü.

“LINK güçlü bir toparlanma yaşadı ve tüm olanlara rağmen hiçbir zaman yeni dip seviyelere düşmedi ve düşük seviye aralığını korumayı başardı. Önümüzdeki iki hafta içinde ortaya çıkan staking ile, daha iyi performans gösterme şansının yüksek olduğunu hissediyorum.” 

Analistin grafiğine bakıldığında  9,63 dolarlık hedefine doğru toparlanmadan önce LINK için 6,60 dolar seviyesine hafif bir düşüş öngördüğü görülüyor. Yaznın kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 6,92 dolardan el değiştiren LINK, Pentoshinin tahminine göre %43’ün üzerinde bir ralli potansiyeli gösteriyor.

altcoin


Yakın tarihli bir Chainlink blog gönderisine göre, LINK için beta staking’in 6 Aralık’ta Ethereum (ETH) ana ağında yayınlanması planlanıyor. LINK şu anda 3,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Altcoin, bu değer ile 821 milyar dolarlık kripto ekosisteminin en değerli varlıkları sıralamasında 20’nci sırada yer alıyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist bu altcoin için büyük bir ralli öngörüyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.