1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Milyonlarca Ripple (XRP) tokeni bu borsaya taşınıyor

Milyonlarca Ripple (XRP) tokeni bu borsaya taşınıyor

Milyonlarca Ripple (XRP) tokeni bu borsaya taşınıyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Milyonlarca Ripple tokeninin ani bir hareketle Bitstamp’a taşındığı bildiriliyor. İşte gelişmelerin ayrıntıları…

Ripple (XRP) harketliliği dikkat çekti

Lüxemburg merkezli ünlü kripto para borsası Bitstamp, anonim bir cüzdandan büyük miktarda XRP aldı. Whale Alert kripto izleme girişimi tarafından bildirildiği üzere,  gün içinde, anonim bir balina, AB merkezli Bitstamp kripto borsasına 30.000.000 XRP tokeni aktardı. CoinMarketCap’e göre, son 24 saat içinde XRP token fiyatının yaklaşık %7’sini kaybetti. Kripto para çevrelerinde XRP’yi Bitstamp’a kimin gönderdiği merak ediliyor.

xrp

İşlem, yukarıda belirtilen blockchain izleyicisinin “bilinmeyen” olarak işaretlediği bir cüzdandan yapıldı. XRP odaklı platform Bithomp tarafından paylaşılan veriler, fonların BitGo’dan geldiğini gösteriyor. Bu, kurumsal müşterilerle ve aynı zamanda bir kripto borsası olarak çalışan ABD’deki en büyük kripto saklama hizmeti. Geçen yıl, Galaxy Digital’in kurucusu ve eski Goldman Sachs ortağı Mike Novogratz, kripto bankasının Galaxy Digital’in kripto alanındaki etkisini genişletmek için BitGo’yu satın alacağını duyurdu.

Ancak sonbaharda, ilk duyurudan birkaç ay sonra Novogratz, BitGo ile yaptığı anlaşmadan çekildi. Öte yandan David Gokhshtein, Ripple’a desteğini artırıyor. Tanınmış kripto meraklısı ve girişimci David Gokhshtein’in desteklediği varlıklar arasında XRP de bulunuyor ve yatırımcı düzenli olarak tweet atıyor. Geçen hafta, yatırımcı Ripple’ın neden eninde sonunda SEC düzenleyicisini mahkemede yenmesini beklediğini paylaşmak için Twitter’a gitti. İlk sebep, ona göre, bu zaferin kesinlikle tüm kripto para alanı için düzenleyici netlik sağlayacak olmasıydı.

Ripple

SEC, son zamanlarda Ripple ve diğer kripto şirketlerine dava açmasına rağmen, genellikle düzenleyici netlik eksikliği ile suçlanıyor. İkinci sebep ise Gokhstein’e göre, bu iki dev arasındaki hukuk mücadelesinin sonucunu bekleyen XRP ordusunun ödüllendirilmeyi hakediyoe oluşu.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: