1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analist Bitcoin ve bazı altcoinler için yeni hedefleri açıkladı!

Ünlü analist Bitcoin ve bazı altcoinler için yeni hedefleri açıkladı!

Ünlü analist Bitcoin ve bazı altcoinler için yeni hedefleri açıkladı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti, Michael Van de Poppe, yeni bir paylaşımda Bitcoin ve bazı altcoinler için yeni seviyeleri tahmin etti. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analist Bitcoin ve bazı altcoinler için yeni hedefleri açıkladı!

Kripto piyasası haftanın ilk gününe oldukça hareketli başladı. Tablo, uzun zaman sonra yeşil görünümde. Lider kripto para birimi 30,000 dolarlık fiyatın üzerine çıktı. Altcoinler de geçtiğimiz haftalarda yaşadıkları kayıpları geri almak için yönlerini yukarı doğru çevirmiş görünüyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 30,690 dolardan işlem görüyor. BTC’nin piyasa değeri yeniden 600 milyar dolara yaklaştı. Piyasanın toplam değeri ise 1,272 trilyon dolar seviyesinde.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Ünlü analist Bitcoin ve bazı altcoinler için yeni hedefleri açıkladı!

 

Ünlü kripto analisti Michael Van de Poppe, piyasasının hareketliliği içerisinde Bitcoin, Ethereum ve Solana için yeni tahminlerinin 600 binden fazla takipçisi bulunan kişisel sosyal medya hesabından paylaştı.

Poppe, Bitcoin ’in mayıs ayı sona ermeden önce 30,000 dolarlık psikolojik desteği kalıcı bir şekilde geri kazanacağını ve yönünü yukarı çevireceğini belirtti. Bitcoin, Poppe’un analizinin ilk kısmını başarmaya çok yakın görünüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Analistin ikinci tahmini ise altcoinlerin lideri Ethereum (ETH) hakkında. Poppe, dünyanın ilk akıllı sözleşme platformunun 1,900 dolarlık direnci aldıktan sonra 2,250 dolara kadar bir ralli başlatacağını tahmin ediyor. ETH, şu anda 1,905 dolardan işlem görüyor. Altcoinin piyasa değeri 230 milyar dolara yükseldi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

“Ethereum, bu yükseliş farklılığını doğrulamak için 1.900 doları aşmalı, ancak biraz daha iyi görünmeye başladı.”

Günlük Ethereum (ETH) fiyat hareketleri

Ünlü analist Bitcoin ve bazı altcoinler için yeni hedefleri açıkladı!

 

Yatırımcının radarındaki son madeni para, akıllı sözleşme platformu Solana (SOL). Analist, Solana’nın da 46 dolar üzerindeki kararlı duruşunun SOL için yeni bir ralli başlatacağını savundu.

İlgili: Solana fiyat tahmini

Poppe ayrıca, ABD hisse senedi piyasasını yakından izlediğini ve BTC’nin S&P500 (SPX) ve Nasdaq (NDX)’in son hareketlerini takip edeceğini belirtti. Bilindiği gibi SPX ve NDX haftalık %10 artış gösterdi.

Canlı Bitcoin fiyatı

Kaynak

 

Etiketler: