1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü analist Bitcoin tahminini güncelledi! İşte yeni rakamlar

Ünlü analist Bitcoin tahminini güncelledi! İşte yeni rakamlar

Ünlü analist Bitcoin tahminini güncelledi! İşte yeni rakamlar
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michael van de Poppe, Bitcoin tahmini güncelledi. Analistin Bitcoin’e ilişkin belirlediği yeni seviyeler ve altcoin tahminleri habarimizde.

Ünlü analist Bitcoin tahminini güncelledi! İşte yeni rakamlar

Son yaşanan düşüşün ardından 41,000 dolar seviyesini desteğe çeviren Bitcoin için yükseliş beklentileri belirdi. Lider kripto para birimi Fed’in beklenenden daha erken faiz artışına gidebileceği beklentileri üzerinde uzun süredir yatay bir seyir izlediği 47,000-49,000 aralığından 41,000 dolara kadar geriledi. BTC, bu seviyeyi desteğe dönüştürdü. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 41,957 dolardan işlem görüyor. BTC’nin toplam piyasa hacmi ise 793 milyar dolar.

Günlük Bitcoin grafiği

Bitcoin

Ünlü kripto analisti Michael van dePoppe, Bitcoin’in 42,900 dolar direncini kırması durumunda yükselişin daha belirgin hale geleceğini belirtti. Sosyal paylaşım platformu Tiwtter’da 551,000 takipçisi için analizlerde bulunan analist, yeni bir tweet serisinde Bitcoin’in bu seviyeleri aşması durumunda 46,000 doları yeniden test edeceğini ifade etti.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Bitcoin

“42.8-42,9 bin doları kırarsa, 46 bin dolarlık bir testin gerçekleşmesi muhtemel ve ardından yükseliş ayrışması ortaya çıkıyor.”

Ethereum’da da yeni seviyelere değinen Poppe, altcoinlerin liderinin 3,320 dolarlık direnci aşması durumunda 3,600 dolara doğru önünün açık olduğunu belirtti. Ethereum’da son bir haftada 3,117 dolara kadar geriledikten sonra geri göndü ve bugün %1,38’lik bir artışla 3,219 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Bitcoin Ünlü analist Bitcoin tahminini güncelledi! İşte yeni rakamlar

Ünlü analist aynı zamanda Vechain (VET) için de yükseliş sinyalleri gördüğünü açıkladı. VET/BTC çiftine bakan analist, kripto paranın 205-210 sats (0.086-0.088 dolar) seviyesinin üzerine çıkması gerektiğini bunu başarırsa yükselişin devam edeceğini belirtti.

İlgili: Vechain (VET) nedir, geleceği nasıl?

VET, yazım anında 0,08019 dolardan işlem görüyor. Kripto para so 24 saat içerisinde %2,22 artış göstererek düşüş trendini tersine çevirmeyi başardı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.