1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analist Bitcoin için çok kritik bir tahmin paylaştı!

Ünlü analist Bitcoin için çok kritik bir tahmin paylaştı!

Ünlü analist Bitcoin için çok kritik bir tahmin paylaştı!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Credible, lider kripto para birimi Bitcoin için çok kritik bir tahmin paylaştı. Cetaylar ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler haberimizde.

Ünlü analist Bitcoin için çok kritik bir tahmin paylaştı!

Lider kripto para birimi Bitcoin, Fed Başkanı Jerome Powell’ın açıklamalarının ardından 20,000 doların altına gerilemişti. BTC, yeniden toparlandı ve kritik bir seviye olan 20,000 doları geri aldı. Bitcoin, ağustos ayında 25,000 doları test etmiş ancak piyasada yeterli momentum oluşmadığı için geri çekilmişti.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Ünlü kripto analisti Credible, 338 binden fazla Twitter takipçisine Bitcoin’in önümüzdeki günlerde bir kripto piyasası sıçramasına öncülük ettiğini gördüğünü söyledi.

“İki gün önce paylaşılan BTC tahmini ile önümüzdeki günlerde ETH ile ilgili beklentileri ele aldım. BTC piyasanın rahatlama rallisine öncülük edecek. Ethereum için ise bir düşüş görülüyor.”

Credible’ın grafiğine bakıldığında analist, Bitcoin’in 23.400 dolara sıçramadan önce yaklaşık 19.000 dolara düşmesini bekliyor. Bu düşüşün gerçekleştiğini varsayabiliriz.

Bitcoin Ünlü analist Bitcoin için çok kritik bir tahmin paylaştı!

 

Credible ayrıca, BTC’nin ralliden sonra daha derin bir düzeltme yapacağını öngördüğünü belirtti. Analist, Ethereum’un ise tam tersi bir görünüm verdiğini söyleyerek eylül ayında beklediği Bitcoin rallisi sırasında Ethereum’un 1,200 dolara gidecek bir düzeltme ile karşı karşıya kalabileceğini açıkladı.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Credible’a göre, Ethereum’daki düşüş ve orta vadeli görünümünün, akıllı sözleşme platformunun yaklaşan yükseltmesiyle hiçbir ilgisi yok.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda coinmarketcap verilerine 20,157 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saat içerisinde %1,04 değer kazandı. Kripto paranın piyasa değeri 388 milyar dolar ve bu değer ile piyasanın %39,6’sını domine ediyor.

Ethereum ise şu anda 1,529 dolardan el değiştiriyor. Altcoinlerin lideri 187 milyar dolarlık toplam değere ve %19,1’lik bir dominasyon oranına sahip.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: