1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analist Bitcoin için bu verilere dikkat çekti! Yükseliş devam edecek mi?

Ünlü analist Bitcoin için bu verilere dikkat çekti! Yükseliş devam edecek mi?

Ünlü analist Bitcoin için bu verilere dikkat çekti! Yükseliş devam edecek mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti InvestAnswers, Bitcoin için bu verilere dikkat çekti ve yükselişin devam edip etmeyeceğini sorguladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analist Bitcoin için bu verilere dikkat çekti! Yükseliş devam edecek mi?

Bitcoin uzun bir aranın ardından 40,000 doların üzerinde bir gün kapanışı yaptı. Lider kripto para birimi 41,000 dolarlık direnci zorluyor. Bu direncin aşılması durumunda ir sonraki hedef 42,500 dolar. Aşağı yönlü bir harekette ise 40,000 doların üzerindeki ilk destek noktası 40,350 dolarda. www.oldhouseonline.com

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Bitcoin yazının kaleme alındığı anlarda Coinamerketcap verilerine göre 40,772 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte yatay bir seyir izleyen BTC en yüksek 41,146 doları gördü. Şu anda piyasa değeri 774 milyar dolar olan kripto para, bu değer ile 1,825 trilyon dolarlık kripto piyasasının %42,4’ünü domine ediyor.

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

bitcoin

Bitcoin için teknik veriler bu şekilde iken ünlü kripto analisti InvestAnswers, Youtube kanalında 419,000 abonesi için Bitcoin’in bazı verilerine dikkat çekti. Analist, BTC’nin yakında direnci kıracağını ve potansiyel olarak 68.000 dolara yükseleceğini söylüyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

İlk olarak, yatay bir pazarda Bitcoin’in oynaklığındaki artışın, en iyi kripto için potansiyel bir ralliye işaret ettiğini söylüyor.

bitcoin Ünlü analist Bitcoin için bu verilere dikkat çekti! Yükseliş devam edecek mi?

“Şimdi, fiyat sabitken volatilitedeki ani bir artıştan sonra ne olacak? Evet, zıpla.”

Analist aynı zamanda diğer tüm göstergelerin Bitcoin’in koparma seviyesine yaklaştığını gösterdiğine dikkat çekiyor. Borsalardaki fonlama oranlarına da bakan InvestAnswers, Bybit ve Binance’de fonlama oranlarının 100 günden fazladır nötr seviyelerde veya negatifte olduğunu bunun 2021 yazındaki ayı piyasasında devam eden süreden daha fazla olduğunu belirtti.

bitcoin Ünlü analist Bitcoin için bu verilere dikkat çekti! Yükseliş devam edecek mi?

“Binance ve Bybit’te fon oranları da 100 günden fazla bir süredir nötr seviyelerde veya altında. Bu, 2021 yaz ayı piyasasında gördüğümüzden daha uzun süredir karamsar bir fonlama oranı rejiminde olduğumuz anlamına geliyor. Bu da bir şeylerin patlayacağına oldukça ikna olmamın bir başka nedeni.”

InvestAnswers, Bloomberg’in Bitcoin grafiğinin BTC’nin 68,000 dolara yükseleceğini gösterdiğini belirtti.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: