Ünlü analist, Bitcoin fiyatının ne zaman 40.000 doları geçeceğini açıkladı

Bitcoin 9700 doları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında yakından takip edilen bir analist, Bitcoin (BTC) fiyatının ne zaman 40.000 doların üzerinde işlem göreceğini açıkladı. İşte, analistin açıklaması ve dikkat çektiği önemli hususlar.


Ünlü analist, Bitcoin fiyatının ne zaman 40.000 doları geçeceğini açıkladı

Kripto para piyasasında Kaleo adıyla ünlü analist, Bitcoin (BTC) fiyatı ile ilgili boğa görüşler dile getiriyor. Kaleo, Twitter’de 563.900 takipçisine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in hedefinin 40.000 dolar olacağını söylüyor. Ona göre lider kripto para için bu kritik seviye bir mıknatıs gibi.

Bitcoin fiyatın son bir hafta içinde 25.000 dolar direncini kırmak için uğraşsa da zaman zaman 24.000 doların altında desteklere sığınıyor.

Analist Kaleo ise, Bitcoin’in “önümüzdeki birkaç ay içinde” 40.000 doların üzerine ralli yapacağını söylüyor.

Kaleo’nun bu hafta paylaştığı grafikte yer alan Bitcoin tahminine göre, lider kripto para BTC, Nisan ve Temmuz 2023 tarihleri arasında 30.000 doların üzerine ralli yaparak 40.000 doları geçecek.

İlgili – Bitcoin fiyatının geldiği kritik seviye: Güncel BTC teknik analizi

Bu ralliden sonra ise Bitcoin fiyatı 2024 yılı yaklaşırken yeniden 20.000 dolar bölgesinin ortasına kadar gerileyecek. Tabii analiste göre ardından gerçek bir boğa koşusu başlayacak. Böylece BTC fiyatı 2024 yılının sonu ve 2025 yılının başlarında yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini görecek. Şöyle diyor:

“İşte, size bir sonraki Bitcoin halving dönemi için yol haritası. Yeni ATH yeterince yakın. Uzak görünebilir. Ancak su süre göz açıp kapayıncaya kadar geçecek.”


Ünlü analist, Bitcoin fiyatının ne zaman 40.000 doları geçeceğini açıkladı

Kaynak: CryptoKaleo/Twitter

İlgili – Doğru çıkan Bitcoin tahminleriyle ünlü analistten 2 önemli uyarı

Kısa vadede Bitcoin fiyatının ne olacağına da değinen analist, yeni bir sıkışma ile yaklaşık 26.000 dolar bölgesindeki direncin test edileceğini söylüyor. Özellikle uzun vadeli grafiklerde bu anlamlı görünüyor.

Ünlü analist, önümüzdeki günlerde 24.000 dolar bölgesinde daha fazla iniş ve çıkışlar olacağını da söylüyor. Ancak sonuç itibariyle ardından gelecek ralli, BTC fiyatını 30.000 dolara taşıyacak diyor.

Buna ek olarak Bitcoin hakimiyetinin yükselişte olduğunu da söylüyor. Bundan dolayı BTC hakimiyeti yüzde 50’nin üzerinde olmadan altcoinlere bakmayacağını da belirtiyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist, Bitcoin fiyatının ne zaman 40.000 doları geçeceğini açıkladı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.