1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Uniswap UNI teknik analiz: yorum, grafik, beklentiler

Uniswap UNI teknik analiz: yorum, grafik, beklentiler

Uniswap UNI teknik analiz: yorum, grafik, beklentiler
0
profitfarmers_koinmedya

Ethereum tabanlı bir borsa olan Uniswap, SushiSwap ile rekatbet edebilmek için UNI coini çıkardı. Toplam 1 milyar UNI tokeni basıldı. Güncel, Uniswap UNI teknik analiz, yorum, grafik ve beklentilere birlikte bakalım.

Uniswap UNI teknik analiz:

altcoin teknik analiz yorum grafik beklentiler
Uniswap UNI 19 Ekim

Kazananlar listesindeki bir diğer coin DeFi alanın parlak yıldızı UNI coin. UNI coinin 3.20 dolardan işlem görürken yaklaşık %7.6 oranında bir artış gösterdiğini söylememiz gerekir.

UNI coinin Market Cap değeri de yakşalık 100 milyon dolarlık bir artışla, 645 milyon dolara ulaştı. Teknik olarak token, yaşanan kısa bir düşüşten sonra tekrar düzeltme alanına girdi. Buna karşın token üzerinde satış baskısının olduğu dikkatten kaçırılmamalı, baskı hafiflediğinde fiyat artışı beklenebilir.

Kaynak

İlgili: UniSwap Rehberi: UNI nedir, ne işe yarar, geleceği var mı?

Uniswap UNI teknik analiz: 11 Ekim

Uniswap UNI teknik analiz Uniswap UNI teknik analiz: yorum, grafik, beklentiler
Uniswap UNI 8-11 Ekim. Coinmarketcap

Uniswap’in yönetim tokeni UNI fiyatında yaşanan çöküş birçok yatırımcıyı etkilemişti. UNI token, Eylül’ün başında piyasaya çıkar çıkmaz 8.59 dolar ile zirve yapmıştı. Ancak buna rağmen bu değere tutunamadı ve kısa süre sonra da kademeli düşüşe geçti. Dahası, Eylül’deki düşüş volatiliteli dönemin ardından Ekim’de de dump geldi. Bunun sonucunda UNI değeri 2.47 dolara kadar çekildi.

UNI fiyatı 8 Ekim’de çöküşün yaralarını sarmaya başladı. Bitcoin piyasasındaki son yükseliş ile UNI token de önemli ölçüde değer kazanmaya başladı. Hatta kripto paranın son üç günde yüzde 34 yükseldiğini söyleyebiliriz. Bu fiyat yükselişi ile birlikte Uniswap işlem hacminin de arttığını görüyoruz. Hatta Coinbase işlem hacmi ile kıyaslandığında yüzde 74 oranında daha fazla piyasa payına sahip olduğu görülüyor.

Etiketler: