1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Tron’un CEO’su Justin Sun’ın yüklü miktardaki kripto transferi ne anlama geliyor?

Tron’un CEO’su Justin Sun’ın yüklü miktardaki kripto transferi ne anlama geliyor?

Tron’un CEO’su Justin Sun’ın yüklü miktardaki kripto transferi ne anlama geliyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Tron ve BitTorrent (BTT) CEO’su Justin Sun tarafından gerçekleştirilen milyonlarca dolar değerindeki kripto para transferi ne anlama geliyor? Ayrıntılar için haberimize göz atabilirsiniz.


Tron’un CEO’su Justin Sun’ın yüklü miktardaki kripto transferi ne anlama geliyor?

Tron ve BitTorrent’in CEO’su Justin Sun en büyük Ethereum balinaları arasında yer alıyor. Justin Sun 19,000 adet Ethereum’u soğuk cüzdanlarından Binance Borsasına aktarıldığı belirtildi. Yaklaşık 55 milyon dolarlık transfer ise Ethereum yatırımcılarını ve kripto para yatırımcılarını tedirgin etti.

Justin Sun’in transferi Wu Blockchain tarafından duyuruldu.

Borsalara yönelik kripto para transferleri, genelde satış niyeti ile yapılan transferler olarak biliniyor. Borsalardan soğuk cüzdanlara yapılan transferler ise tam tersi şeklinde yorumlanıyor. Bu nedenle bazı kripto para yatırımcıları, Binance borsasına yapılan bu transferden kaygılılar.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum fiyat tahmini 2022-2025

Söz konusu transfer, Justin Sun ve Binance’in CEO’su Chanpeng Zhao arasındaki ticari dostluktan kaynaklanan bir transfer de olabilir.

Transferin ardından Justin Sun’ın hesabında 298,146 adet Ethereum bulunduğu iddia ediliyor. Yazının kaleme alındığı saatte Justin Sun’ın hesabındaki Ethereum’ları değeri 867 milyon dolar yapıyor.

Justin Sun’in Ukrayna için toplanan bağış kampanyasındaki tutumu oldukça tartışıldı. Justin Sun’ın davranışları bencillikle suçlandı.

Lütfen Bkz: Güncel Tron fiyat tahmini 2022-2025

Justin Sun’ın Tron’u yazının kaleme alındığı saatte 6 milyar dolarlık piyasa değeri ile CoinMarketCap’te 25’inci sırada yer alıyor. Aşağıdaki grafikte Tron fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Tron fiyatları

Justin Sun’ın BitTorrent’ı ise 1.730 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap’te 55’inci sırada yer alıyor. Aşağıdaki grafikte BTT fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

BitTorrent fiyatları

Lütfen Bkz: Güncel BitTorrent fiyat tahmini 2022-2025

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.