1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Tron ağı ve TRX topluluğundaki son gelişmeler göz doldurdu
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Tron ağı ve TRX topluluğundaki son gelişmeler göz doldurdu

Tron ağı ve TRX topluluğundaki son gelişmeler göz doldurdu
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Tron (TRX) son zamanlarda yeni gelişmeler ve başarılara imza atıyor. Ayrıca öyle görünüyor ki Justin Sun, El Salvador fırsatının kokusunu aldı. TRX ile ilgili son gelişmelere bakalım.


Tron ağı ve TRX coin ile ilgili son gelişmeler

Tron, kripto alanının en büyük blockchain ağlarından biri ve son haftalarda momentum kazandığını görüyoruz. Bu momentumun sebebi, projenin geliştirme ekibi ve sadık topluluğunun verdiği destek.

Tron topluluğu en hızla büyüyen topluluklardan biri olduğunu bir kez daha kanıtladı Çünkü kısa süre önce 5.26 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşarak yeni bir eşiği aştı.

Bu hızla yükselen aktif kullanıcı sayısı aynı zamanda günlük işlemlere de yansıdı. Günlük işlemler yeni tüm zamanların en yüksek değerine ulaştı. Teknik olarak geliştirme ekibi de önemli adımlar atıyor. Çünkü öyle görünüyor ki Tron ağı Bitcoin ve Ethereum’dan daha fazla işlem kapasitesine ulaştı.

Bu gelişmeler doğrultusunda Tron ağındaki benzersiz adres sayısı da 40 milyon sayısını geçti. Yine bunun üzerine günlük işlem sayısı da 6,224 milyonun üzerinde seyrediyor.

Justin Sun da konuştu

Bu arada Tron CEO’su Justin Sun da TRON yönetimi ile ilgili konulara açıklık getirmek için konuştu. Sun, Tron’un “merkezsiz ağ” olduğunu söyleyerek, ne Tron Vakfı ne de herhangi başka bir kişi ya da kuruluşun ağ üzerinde direkt kontrolü olmadığını belirtti.

Sun daha önce Tron’un yönetimi ile ilgili token sahiplerine yalan söylemekle suçlanmıştı.

Tron’un geleceği

Son gelişmeler üzerine Tron’un güçlü bir performans sergilediği görünüyor. Bunub da ağ üzerinde umut vaat edici etkileri olabilir.

El Salvador’un kısa süre önce kripto paralara kucak açtığı haberleri üzerine Tron da bu alanda ilk adımlarını attı. Tron CEO’su Justin Sun, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “El Salvador’da ofis açacak ilk kripto kuruluşu” olacaklarını bildirmişti. Justin Sun şöyle yazmıştı:

“El Salvador şimdi kripto ülkesi oluyor. Tron da El Salvador’da ofis açacak ilk kripto kuruluşu olacak.”

İlgili – Tron CEO’su Justin Sun’dan sürpriz El Salvador kararı!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: