Loading...
btc
BTC
-1.66%
Bitcoin
63.796,70 USDT
eth
ETH
-0.35%
Ethereum
3.500,56 USDT
bch
BCH
-1.72%
Bitcoin Cash
383,12 USDT
xrp
XRP
-1%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-1.85%
Litecoin
73,31 USDT
bnb
BNB
-0.67%
Binance Coin
583,71 USDT
sol
SOL
-2.11%
Solana
130,74 USDT
avax
AVAX
-0.88%
Avalanche
27,34 USDT
ada
ADA
-1.16%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-0.27%
Poladot
5,63 USDT
doge
DOGE
-0.91%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-2.21%
Shiba Inu
0,00 USDT

Topluluğun Ripple’ın SEC’i yeneceğine inancı ile XRP fiyatında yükseliş

Ripple fiyatı yükseliş için gereken atağı yapabilecek mi?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple topluluğu SEC davası sonucunda şimdi daha iyimser. Yaşanan son gelişmeler bu iyimserliğe katkı yaptı.


Ripple topluluğunun SEC davasının kazanacağı inancı artıyor

Ripple (XRP) fiyatı bugün yükselişe geçti. Öyle görünüyor ki yatırımcıların bu kripto paraya olan desteği yeniden güçleniyor. Özellikle de ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasında devam eden davanın getirdiği baskıya rağmen. Bu dava XRP için bir dizi belirsizlik getiriyor. Yine de XRP/USD paritesi bugün yükselerek 1.32 dolardan işlem görüyor.

Ripple – SEC davasında iyimserlik artıyor

Ripple ile SEC arasında devam eden davada kripto para topluluğunun iyimserliği artıyor. En son SEC, Ripple’ın talep ettiği belgeleri vermeyi kabul etmemişti. Ripple, SEC çalışanlarının ne kadar kripto paraya sahip olduğu ile ilgili belgeleri istemişti. Özellikle ne kadar XRP aldıkları ile ilgili. SEC ise istenen verileri vermeyi reddetti. Çünkü bu belgeler Ripple’ın yararına olacak.

Buna ek olarak SEC bir de XRP ve ETH’nin statüsü ile ilgili iç belgeleri de vermiyor. Bu belgeler de Ripple’ın dayanaklarını güçlendirebilir. Bu iyimser gelişmeler XRP’de volatiliteyi artırdı. Her ne kadar XRP’deki yükselişler diğer kripto paralar ile kıyaslandığında zayıf kalsa da yine de topluluktaki iyimserliği artırıyor.

XRP balinaları harekete geçti

Bu arada XRP balinalarında da artan bir faaliyet var. Bu da Ripple’ın kripto parası için daha bir iyi haber. Sonuçta her iki yöne de güçlü fiyat hareketi gelebilir.

Whale Alert’in sağladığı verilere göre, birkaç balina bilinmeyen cüzdanlar arasında milyonlarca XRP coin hareket ettirdi. Buna ek olarak bir de XRP cüzdanları da canlanmaya başladı. Sonuçta işlem hacmi yükselirken, bu da XRP fiyatını destekliyor.

Uzman analist ve trader Michaël van de Poppe de XRP ile ilgili cesaret verici tahminler paylaştı. XRP boğa momentumunda yükseliş gözlemliyor. Ona göre önümüzdeki oturumlarda yaşanacak yüzde 40 ralli kripto parayı daha da yükseğe taşıyacak. Yaptığı teknik analiz bunu gösteriyor.

XRP için kilit seviyeler

XRP/USD 4 saat grafiğinde hareketli ortalamalar ve MACD indikatörü güçlü bir boğa görünüm veriyor. XRP’nin 1.26 dolar pivot noktasının üzerinde güçlü bir duruşu var. Öyle görünüyor ki alıcılar 1.38 dolar direncini test etmeye hazırlanıyor.

Topluluğun Ripple’ın SEC’i yeneceğine inancı ile XRP fiyatında yükseliş

XRP/USD

Alım baskısında artış kripto parayı 1.40 dolar kilit seviyeye götürebilir. Ayrıca 1.50 dolara ulaşmak için alıcıların 1.47 dolardaki direnç engelini aşması gerekiyor.

Kaynak

İlgili – Ripple teknik analizi: 4 aylık trendi kıran XRP fiyatı yeni zirve yapar mı?

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.