okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.79%
Bitcoin
68.740,25 USDT
eth
ETH
2.32%
Ethereum
3.836,49 USDT
bch
BCH
-2.01%
Bitcoin Cash
483,74 USDT
xrp
XRP
-2.01%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.18%
Litecoin
83,98 USDT
bnb
BNB
-0.24%
Binance Coin
600,89 USDT
sol
SOL
-4.12%
Solana
161,42 USDT
avax
AVAX
-3.8%
Avalanche
36,83 USDT
ada
ADA
-0.88%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.06%
Poladot
7,50 USDT
doge
DOGE
-3.68%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-3.08%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü hedge fon CEO’suna o soru soruldu; ” Bitcoin boğası bitti mi?”…

Parabolik bir Bitcoin rallisine işaret eden 2 yeni gösterge!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geçen hafta, Singapur merkezli kripto odaklı hedge fonu Three Arrows Capital’in Kurucu Ortağı, CIO’su ve CEO’su Su Zhu, kripto pazarının geçmişi, bugünü ve geleceği hakkında konuştu.

Ünlü hedge fon CEO’suna o soru soruldu; ” Bitcoin boğası bitti mi?”…

Eski Deutsche Bank traderi yorumlarını, “Hasu” takma isimli kripto araştırmacısı ile yaptığı ve 17 Haziran’da yayınlanan, “Uncommon Core” podcastinde dile getirdi.

Hasu’nun ilk sorusu Bitcoin boğa trendinin bitip bitmediği oldu.

Bence insanların şu anda bunu sormasının pek çok nedeni var. Piyasalar çok yükseklerden düştü ve momentum bazı coinlerde, bir tür duraklama süreci yönünde. insanlar tüm tezin ölü olup olmadığını merak ediyorlar. Şu an olan sadece köpük mü, ve bence insanlar uzaklaştırmakta zorluk çekiyorlar. Şimdi gelinen noktada, sanırım protokollerde kilitlenen toplam değere bakarsanız… adreslerdeki aktivite, günlük hacimler, anıtsal durumdayız.

 

Bazı ölçütlere bakarsak devam eden ivmenin çok sağlıklı benimseme işaretleri olduğunu düşünüyorum. Bence, biraz geri çekilerek bakarsak, bu coinlerin bir kısmının dokuz ay boyunca neredeyse her ay arttığını görürüz. Bu yüzden, geri çekilmenin çok acımasız olmasına rağmen, tüm piyasanın bittiğinin bir işareti olmadığını düşünüyorum ve bence bu, birkaç aydır bunu izleyen insanlara bir giriş noktası veriyor. Şimdiye kadar böyle giriş şansları vermiyordu.

 

Bu yüzden boğa piyasasının kesinlikle bitmediğini düşünüyorum ve bence bu durum kurumsal oyuncuların piyasaya girmesine ve dahil olmasına izin veriyor… Daha bugün Goldman’ı gördünüz – raporlarında, Ether seçeneklerini ve Ether vadeli işlemlerini desteklediklerini söylüyorlar. Goldman’ın pek çok müşterisinin bu geri çekilmenin nihayet Ethere girmek için iyi bir şans olduğunu söyledikleri aktarılıyor.

 

Hasu ayrıca, pazarın sadece birkaç hafta içinde %40-50’lik çöküşünün kendisini şaşırtıp şaşırmadığını da sordu.

Evet, sanırım o dönemde ortalıkta pek çok haber dolaştı; madencilik ile ilgili Çin’den gelen haberler, Amerika’dan Elon’ın Tesla ve Bitcoin ile ilgili tweetleri. Bence bunlar aslında ana nedenler de değil. Ancak yine de düşüşe etki ettiler. Bence piyasa biraz kar alımı için bu nedenleri kullandılar.

 

Bence düşüşte pek çok nedenin bir araya gelmesi var. Bazıları da “evet, eğer beklersem daha ucuza alabilirim…” diyerek beklemeye devam ettiler. Eğer piyasalardaki sıçrayışlara bakarsanız alıcıların hala aktif olduğunu görürsünüz. Bu durum sadece hangi fiyata alacaklarına karar verme meselesi. Yani sonuç olarak, bence hala muazzam miktarda satın alama talebi var….

 

Canlı BTC fiyatı: [mcrypto coin=”BTC” currency=”USD”]

İlgili: Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almanın 8 kolay yolu

İlgili: En iyi, en güncel Bitcoin forumları BTC konuşulan Telegram toplulukları

İlgili: Bitcoin cüzdan nedir? 2021’nin en iyi Bitcoin cüzdanları

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.