1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. The Sanbox (SAND) atağa geçti! İşte yeni hedef

The Sanbox (SAND) atağa geçti! İşte yeni hedef

The Sanbox (SAND) atağa geçti! İşte yeni hedef
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

The Sandbox (SAND) atağa kalktı. SAND coinin yeni hedeflerini ve SAND’a ilişkin son gelişmeleri yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

The Sanbox (SAND) atağa geçti! İşte yeni hedef

Kripto piyasasında Metaverse rüzgarı esmeye devam ediyor. The Sandbox (SAND), haftanın son gününde %7,92 değer kazandı. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 6,82 dolardan işlem gören metaverse tabanlı kripto para yeni seviyeleri hedefliyor.

İlgili: Metaverse nedir?

Daha önce 25 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesini 8,44 dolar ile gören SAND’a göstergeler 8 dolarlık seviyenin üzerine yeniden çıkmaya hazırlandığını gösteriyor. Aralık ayının başında 4,2 dolara kadar gerileyen kripto para hafta içi yükseliş trendini yeniden başlattı. Son 7 günde %30 değer kazanan SAND’a kurumsal ilgi de artmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük danışmanlık şirketlerinden biri olan PwC’nin hafta içinde Sandbox ile ortaklık kurması Metaverse alanında bir ilkti.

SAND haftalık grafik

sand

İlgili: The Sandbox (SAND) nedir, geleceği nasıl?

Hua Wei Technologies Inc., NetEase, Tencent ve Hisense gibi büyük şirketlerde Metaverse alanına giriş yaptılar. Bank of America’da SAND hakkında olum görüşler paylaştı.

SAND’ın bu gelişmelerin ardından yükselişe geçmesi kaçınılmazdı. 4,30 doların altındaki seviyelere gerilemeden toparlanan SAND, ay ortasında 50 EMA’da destek buldu ve bu sabah direnci 7,00 dolarda test etti. SAND’ın 7,00 dolarlık direnç seviyesini kırması halinde 7,50 dolara yükselmesi beklenebilir. Ancak kilit nokta, mevcut ayın en yükseği 7.03 dolardaki direnci kırmak.

sand

50 EMA’nın bu hafta 100 ve 200 EMA’dan uzaklaşmaya devam ettiğini görüyoruz. Göstergeler daha fazla yukarıya işaret ederken, 6.50 doların altından kaçınmak kilit nokta olacak. Göreceli güç endeksi (61), grafiğinde önemli bir toparlanma görülüyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: