1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Terra’dan (LUNA) bir büyük adım daha!

Terra’dan (LUNA) bir büyük adım daha!

Terra’dan (LUNA) bir büyük adım daha!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Terra, son günlerde adından söz ettirmeye devam ediyor. Popüler blok zinciri ağının kurucusu Do Kwon’dan yeni müjdeler geldi! Detaylar haberimizde.

Terra’dan (LUNA) bir büyük adım daha!

Terra, son günlerde kripto para piyasasını kasıp kavuruyor. Nisan ayının başında stabilcoini UST için Bitcoin rezervlerini artıracağını ve yaklaşık 10 milyar dolarlık bir alım yapacağını açıklayan blok zincir devi, bu alımları zamana yayarak yapmaya devam ediyor. Terra kurucusu, Do Kwon, amaçlarının sektörün en iyisi haline gelmek olduğunu açıklamıştı. Terra, DeFi alanında büyük atılım yapacak.

DeFi stratejilerini daha esnek ve uygun maliyetli hale getirmek için Cross-network bridge’ler kripto paraları blok zincirler arasında sorunsuz bir şekilde taşımak için tasarlanan platformlardır.

İlgili: Terra (LUNA) nedir, geleceği nasıl?

Terra’nın hızla büyüyen merkezi olmayan finans aracı, Terra Bridge’e beş yeni blok zinciri için destek eklediğini duyurdu. Popüler blok zinciri ağının kurucusu Do Kwon, bugün Twitter’da yaptığı açıklama ile Solana, Avalanche, Fantom, Osmosis ve Moonbeam ağlarının Terra Bridge’e eklendiğini belirtti.

https://twitter.com/stablekwon/status/1513836374520393729?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1513836374520393729%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fthecryptobasic.com%2F2022%2F04%2F12%2Fterra-bridge-adds-support-for-avalanche-solana-fantom-and-other-networks%2F

“Bridge.terra.money artık Avalanche, Solana, Osmosis, Fantom ve Moonbeam Network’ü destekliyor. Kripto para taşımanın en kolay yolu.”

Beş yeni ağın eklenmesinin ardından Terra Bridge daha önceki ağlar ile birlikte 11 ağı desteklemiş oluyor. Ethereum, Binance Smart Chain (BSC) ve Polygon’da desteklenen ağlara dahil.

İlgili: Terra (LUNA) fiyat tahmini

Terra, yaptığı yenilikler sonrası 5 Nisan 2022’de 119,18 dolara yükselerek tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. LUNA, o günden bu yana bir miktar değer kaybetse de 2022 yılına şimdiye kadar damga vurmayı başardı. Altcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 85,13 dolardan işlem görüyor. LUNA, 30,141 trilyon dolarlık piyasa değeri ile piyasanın en değerli 9’uncu varlığı olmuş durumda.

Terra (LUNA) fiyat hareketleri (Aylık)

terra Terra’dan (LUNA) bir büyük adım daha!

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: