1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Terra USD’de neler oluyor? Stabil coindeki inanılmaz fiyat hareketliliği!

Terra USD’de neler oluyor? Stabil coindeki inanılmaz fiyat hareketliliği!

Terra USD’de neler oluyor? Stabil coindeki inanılmaz fiyat hareketliliği!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasasında yıllar geçse de unutulmayacak bir çöküş yaşandıktan sonra son bir haftada inanılmaz bir sıçrama gösteren Terra USD’de neler yaşanıyor? Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Terra USD’de neler oluyor? Stabil coindeki inanılmaz fiyat hareketliliği!

Kripto piyasasının en büyük çöküşlerinden biri bu yıl yaşandı. Terra’nın stabilcoini Terra USD çöküşe geçtikten sonra Terra’nın kendi coini LUNA’da sıfıra inmiş ve kripto piyasasında büyük bir şok yaşanmıştı.

Haftalardır piyasa Terra çöküşünün bunalımını üzerinden atamadı. Ancak son bir haftada ilginç gelişmeler yaşanıyor. Terra’nın çöken stablecoin USTC fiyatları, son 24 saat içinde %300’ün üzerinde ani bir sıçrama kaydetti.

İlgili: Terra (LUNA) 2.0 nedir?

Terra’nın piyasaya yeni sürdüğü LUNA 2.0 beklenen performansı gösteremedi ve oynak bir görüntü veriyor.  Yazının kaleme alındığı analarda 2,37 dolarlık fiyatı ile kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında 231’inci sırada yer alan yeni LUNA 301 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Terra Classic olarak adlandırılan ve sıfıa inen eski altcoin ise 0.00008849 değeri ile 583 milyon dolarlık bir toplam hacimde.

İlgili: Stabil coin nedir?

Asıl değişiklik ise Terra’nın stabilcoininde yaşanıyor. TerraClassic USD son 24 saat içerisinde %150 son bir haftada ise %400 fırlayarak kripto piyasasının en değerli varlıkları arasında ilk %100’e girdi. Terra USD, yazım sırasında 81’inci sırada yer alıyor.

Haftalık Terra USD fiyat hareketleri

Terra USD’de neler oluyor? Stabil coindeki inanılmaz fiyat hareketliliği!

 

Verilere göre, USTC’nin toplam piyasa değerine son 24 saatte yaklaşık 200 milyon dolar eklendi.  Veriler, son birkaç saat içinde büyük miktarda fon girişini gösteriyor.

Anonymous Do Kwon’u tehdit etti

Anonymuos, mayıs ayında yaşanan Terra (LUNA) ve TerraUSD (UST) çöküşünden dolayı Kwon’un hesap vermesi gerektiği belirtiliyor. Ünlü hacker grubu, Terra kurucusunu “en kısa zamanda işlediği suçlardan dolayı adalete teslim edileceğini” ifade ediyor. Pazar günü yayınlanan videodan sonra ortaya çıkan bu hareketlilik ise dikkat çekiyor.

İlgili: Do Kwon’a büyük tehdit!

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: