1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Terra LUNA 2.0 işlemleri ve airdrop artık Binance’te

Terra LUNA 2.0 işlemleri ve airdrop artık Binance’te

Terra LUNA 2.0 işlemleri ve airdrop artık Binance’te
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Terra LUNA 2.0 bugün itibariyle dünyanın en büyük borsalarından olan Binance’te işlem görmeye başladı. Aynı zamanda yeni LUNA coinler Binance kullanıcılarına da airdrop yapılıyor.


Terra LUNA 2.0 işlemleri ve airdrop artık Binance’te

Terra 2.0’ın yeni LUNA coini dünyanın en büyük borsası olan Binance’te bugün (31 Mayıs 2022) BUSD ve USDT pariteleri ile işlem görmeye başladı. Binance bu haberi traderlere Twitter ve resmi blog yazısı üzerinden duyurdu.

İlgili – Terra LUNA 2.0 nedir? Yeni LUNA coinle ilgili bilmeniz gerekenler

Binance (@binance) Twitter üzerinden şöyle diyor:

“Binance, Terra Classic $LUNC and TerraClassicUSD $USTC sahiplerine Terra $LUNA Airdrop dağıtımını tamamladı. Kullanıcılar, “Kullanıcı Merkezi”ndeki “Dağıtım” sayfası aracılığıyla bu tokenlerin spot cüzdanlarına alındığını onaylayabilir.”

Şu an Terra’nın yeni LUNA coini Binance’te 9 dolar civarında işlem görüyor. Bu token daha önce Terra’nın yeni chaini başlar başlamaz büyük borsalar olan KuCoin ve FTX’te işlem görmeye başlamıştı. Yeni LUNA coinler işlem görmeye başlar başlamaz bazı borsalarda 30 dolara kadar çıkmıştı. Ancak hemen ardından yüzde 80’lik bir düşüş yaşadı ve seviyeden.

Terra LUNA 2.0 işlemleri ve airdrop artık Binance’te

LUNA/USDT grafiği Binance

İlgili – Terra Luna Classic (LUNC) nedir? LUNC coin haber ve gelişmeleri

Terra 2.0 chain 28 Mayıs’ta çalışmaya başladı. Terra kurucusu Do Kwon, ekosistemde yaşanan büyük çöküş sonrası yeni chaine geçme önerisi yapmıştı. Sonuçta Terra topluluğu bu öneriyi oy çokluğu ile kabul etti.

Yeni LUNA coinler adreslere dağıtılmaya başlandı. Ancak bu dağıtım işlemi tamamlanmadı. Terra ekibi burada yaşanan gecikmenin arkasındaki sorunu henüz açıklamadı. Ancak yakında daha fazla bilgi paylaşacaklarını duyurdular.

Terra projesi, birkaç milyar dolarlık bir değeri sadece 48 saat içinde kaybetti. Şimdi yeni bir LUNA coin ve önceki coine de Terra LUNA Classic adını vererek ekosistemi yeniden canlandırmaya çalışıyor.

Kaynak

Etiketler: