1. Home
  2. İnceleme
  3. Borsa
  4. TCXHub nedir? Diğer Borsalardan Farkı Nedir?

TCXHub nedir? Diğer Borsalardan Farkı Nedir?

TCXHub nedir? Diğer Borsalardan Farkı Nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

TCXHub nedir ? TCXHub, yeni bir ticaret platformudur. Platform, bir borsa olmasına rağmen diğer şirketlerin sunduğundan çok daha farklıdır.


 TCXHub Nedir?

 

Çünkü TCXHub piyasadaki tüm mevcut ve gelecekteki üretilecek bütün paraları ve tokenleri destekleyebilecektir. Bu da bazı önemli ve daha önce eşine rastlanılmamış ticari usullerin önünü açacaktır.

TCXHub Nasıl Çalışıyor

Borsanın kendisinin belirli bir ticari ürünü listelemesinde herhangi bir engel yok ve bu bağlamda keşfedilecek pek çok yeni seçenek var. Örneğin, Gossamer için Bitcoin ticareti bir olasılık haline gelirse, bazı kullanıcılar için fiat para birimi desteği olmayacaktır ki bu bir dezavantajdır.

Borsa ayrıca her zaman pazara gelen sıradan bir tokeni de listelemeye açıktır. Spesifik bazı para birimlerinin desteklenmesi için çok düşük bir liste ücreti var. Bu ücret token geliştiricisi veya token cemiyeti tarafından ödeniyor. Borsada işlem yapmak için ödeme yapmak, keşfedilmeyi bekleyen birçok fırsat olmasına rağmen ademi merkeziyetçiliğin her yönünü ortadan kaldırıyor. O noktada bazı tokenler için risk meydana gelebilir.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

Her zaman olduğu gibi, bu gibi hizmetler için önemli bir ihtiyaç var ise giderilecek. Merkezi olmayan hemen hemen bütün borsalar kendi özelliklerini kullanıcılara ücretsiz sunarlar. Buna rağmen, tüketiciler merkezileştirilmiş ticaret çözümlerinden yanadır bu noktada TCXHub  çok değerli hale gelebilir.

Borsa altyapısını oluşturmak için makul bir miktar para çekmenin yollarını araştıracak. Bu amaçla, kullanıcılara özel bir plasman üzerinden ortak hisse senetleri sunacak. Akreditasyon formlarının kullanıcılar tarafından doldurulması istenecek. Bu arada bahse konu teklif, ABD veya Kanada’daki yasal düzenlemeler nedeniyle kullanıcılar tarafından kullanıma uygun görülmüyor.

TAM YOL İLERİ

TCXHub lansmanı, token ve kripto para kazanan kaşiflerin ilgisini çekiyor. Diğer herkes için ise arbitraj fırsatlarının değerlendirileceği ve bu fırsatların ani iniş ve çıkışlarının takip edileceği ayrı bir ticaret platform haline gelecek. Fiat para birimi desteğinin olmaması, yeni yatırımcıların ve spekülatörlerin katılımında bir sorun teşkil edebilir ancak, bu konuda şuan bir yorum yapmak için henüz çok erken.

 

tags: