Loading...
btc
BTC
-1.14%
Bitcoin
62.704,05 USDT
eth
ETH
-1.34%
Ethereum
3.060,38 USDT
bch
BCH
-5.62%
Bitcoin Cash
479,72 USDT
xrp
XRP
-1.11%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.96%
Litecoin
78,84 USDT
bnb
BNB
-3.19%
Binance Coin
535,09 USDT
sol
SOL
-4.39%
Solana
132,44 USDT
avax
AVAX
-3.21%
Avalanche
34,03 USDT
ada
ADA
-2.51%
Cardano
0,45 USDT
dot
DOT
-1.67%
Poladot
6,60 USDT
doge
DOGE
-4.96%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
1.64%
Shiba Inu
0,00 USDT

Soğuk Cüzdan S Nedir? Diğer Kripto Cüzdanlarından Farkı Ne?

soğuk cüzdan S
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Soğuk Cüzdan S, piyasaya sağlam bir giriş yaptı. Bu yazımızda Soğuk Cüzdan S’in özellikleri  konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Donanım cüzdanları, kripto para birimi endüstrisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Birinin kripto para portföyünü zarardan korumanın mükemmel bir yoludur. Soğuk Cüzdan S, nihai Bitcoin cüzdanı olduğunu iddia etmesinin yanında diğer kripto paralar,  para birimleri ve tokenlar içinde kullanılabilmektedir.


Cool Cüzdan S’in Lansmanı Yapıldı 

Soğuk Cüzdan S, nihai Bitcoin cüzdanı olduğunu iddia etmesinin yanında diğer kripto paralar,  para birimleri ve tokenlar içinde kullanılabilmektedir. 

Donanım cüzdanı dünyasında daha fazla rekabet iyi bir şey olarak kabul edilebilir. Ledger ve Trezor mükemmel cihazlara sahip olsalar da, her zaman diğer şirketlerin de daha iyisini denemek için bir şansı vardır. Cool Cüzdan S Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash ve ERC20 jetonlarını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Diğer Kripto Cüzdanlarından Farkı Ne?

Çoğu geleneksel kripto para donanım cüzdanından farklı olarak, Soğuk Cüzdan S mobil cihazlar için tasarlanmıştır. Hem iOS hem de Android’i destekler. Bu cihazı kurmak için gereken tek şey onu kullanmak ve eşleştirmektir. Kullanıcı gizliliğini her zaman koruyan bir kullanıcı kaydı yoktur. Tüm özel şifreler ve fonlar hiçbir aracıya bağlı olmayan kendi cihazında saklanır.

Ayrıca BakınızMist, Jaxx, Ledger Wallet

Yapımcılar Soğuk Cüzdan S’in herhangi bir kişinin mobil cihazı ile cüzdanı arasında hırsızlığı önleyebilen bir eşleşme yapabildiğini gururla vurgulamaktalar. Bu, kullanıcıların kendi şifreleme cüzdanlarını her zaman yanlarında taşımasına olanak tanır, ki bu da çoğu geleneksel cihazla da mümkündür. Bununla birlikte, Soğuk Cüzdan S‘nin şifrelenmiş bir Bluetooth bağlantısı üzerinden tamamen erişilebilir olması nedeniyle USB bağlantısı yoktur.

Ayrıca Bakınız: En iyi 3 Donanım Cüzdanı

Daha teknik bir şekilde ifade etmek gerekirse, cüzdanın içinde EAL5 + sertifikalı güvenli element mikroçipi vardır. Bu, cüzdanın her zaman dış müdahelelere karşı korunmasını sağlar. Yazılıma dayalı merkezileştirilmemiş bir kripto para borsası desteklenen kriptoların ticareti için kullanılabilir ki buda bir çok kripto meraklısının ilgisini çekecektir.

Gelecek Potansiyeli

Birçok insanı bu cüzdanı almaktan vazgeçirebilecek bir şey var ki o da nakliye ücretleri hariç, Soğuk Cüzdan S‘nin 189 dolara mal olması. İlk günden itibaren çoklu kripto para birimi desteği ile, ürünün çok fazla potansiyele sahip olduğu açıktır. Cihaz ayrıca esnek, sağlam ve elementlerden etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Soğuk Cüzdan S‘nin başarısının  uzun vadede bu aşamada kalacağını tahmin etmemize rağmen, daha fazla donanım cüzdanının piyasaya sunulması her zaman rekabet için iyidir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.