1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Soğuk Cüzdan S Nedir? Diğer Kripto Cüzdanlarından Farkı Ne?

Soğuk Cüzdan S Nedir? Diğer Kripto Cüzdanlarından Farkı Ne?

Soğuk Cüzdan S Nedir? Diğer Kripto Cüzdanlarından Farkı Ne?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Soğuk Cüzdan S, piyasaya sağlam bir giriş yaptı. Bu yazımızda Soğuk Cüzdan S’in özellikleri  konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Donanım cüzdanları, kripto para birimi endüstrisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Birinin kripto para portföyünü zarardan korumanın mükemmel bir yoludur. Soğuk Cüzdan S, nihai Bitcoin cüzdanı olduğunu iddia etmesinin yanında diğer kripto paralar,  para birimleri ve tokenlar içinde kullanılabilmektedir.


Cool Cüzdan S’in Lansmanı Yapıldı 

Soğuk Cüzdan S, nihai Bitcoin cüzdanı olduğunu iddia etmesinin yanında diğer kripto paralar,  para birimleri ve tokenlar içinde kullanılabilmektedir. 

Donanım cüzdanı dünyasında daha fazla rekabet iyi bir şey olarak kabul edilebilir. Ledger ve Trezor mükemmel cihazlara sahip olsalar da, her zaman diğer şirketlerin de daha iyisini denemek için bir şansı vardır. Cool Cüzdan S Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash ve ERC20 jetonlarını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Diğer Kripto Cüzdanlarından Farkı Ne?

Çoğu geleneksel kripto para donanım cüzdanından farklı olarak, Soğuk Cüzdan S mobil cihazlar için tasarlanmıştır. Hem iOS hem de Android’i destekler. Bu cihazı kurmak için gereken tek şey onu kullanmak ve eşleştirmektir. Kullanıcı gizliliğini her zaman koruyan bir kullanıcı kaydı yoktur. Tüm özel şifreler ve fonlar hiçbir aracıya bağlı olmayan kendi cihazında saklanır.

Ayrıca BakınızMist, Jaxx, Ledger Wallet

Yapımcılar Soğuk Cüzdan S’in herhangi bir kişinin mobil cihazı ile cüzdanı arasında hırsızlığı önleyebilen bir eşleşme yapabildiğini gururla vurgulamaktalar. Bu, kullanıcıların kendi şifreleme cüzdanlarını her zaman yanlarında taşımasına olanak tanır, ki bu da çoğu geleneksel cihazla da mümkündür. Bununla birlikte, Soğuk Cüzdan S‘nin şifrelenmiş bir Bluetooth bağlantısı üzerinden tamamen erişilebilir olması nedeniyle USB bağlantısı yoktur.

Ayrıca Bakınız: En iyi 3 Donanım Cüzdanı

Daha teknik bir şekilde ifade etmek gerekirse, cüzdanın içinde EAL5 + sertifikalı güvenli element mikroçipi vardır. Bu, cüzdanın her zaman dış müdahelelere karşı korunmasını sağlar. Yazılıma dayalı merkezileştirilmemiş bir kripto para borsası desteklenen kriptoların ticareti için kullanılabilir ki buda bir çok kripto meraklısının ilgisini çekecektir.

Gelecek Potansiyeli

Birçok insanı bu cüzdanı almaktan vazgeçirebilecek bir şey var ki o da nakliye ücretleri hariç, Soğuk Cüzdan S‘nin 189 dolara mal olması. İlk günden itibaren çoklu kripto para birimi desteği ile, ürünün çok fazla potansiyele sahip olduğu açıktır. Cihaz ayrıca esnek, sağlam ve elementlerden etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Soğuk Cüzdan S‘nin başarısının  uzun vadede bu aşamada kalacağını tahmin etmemize rağmen, daha fazla donanım cüzdanının piyasaya sunulması her zaman rekabet için iyidir.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: