1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Syscoin nedir ve geleceği nasıl? Güncel SYS token haber ve gelişmeleri

Syscoin nedir ve geleceği nasıl? Güncel SYS token haber ve gelişmeleri

Syscoin nedir ve geleceği nasıl? Güncel SYS token haber ve gelişmeleri
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Syscoin, Blockmarket adıyla da bilinen merkezsiz bir pazar yerine olanak sağlayan bir blockchain ağı. Bu ağı kullanan kullanıcılar, diğer ağlardaki yüksek ücretlerden kaçabilir. Syscoin ve SYS token ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Syscoin nedir ve geleceği nasıl?

Syscoin, merkezsiz bir global ağ. Blockchain üzerine kurulan bu ağın amacı, tamamen merkezsiz bir pazaryeri olarak hizmet vermek. Syscoin’i Amazon ya da eBay gibi de düşünebilirsiniz. Bu platformlardan en büyük farkı ise yüksek ücretlerin ve şirket müdahalesinin olmaması. Syscoin’in merkezsiz pazaryerinde aracılar ortadan kalkarken, para doğrudan satıcı ve müşterilerin elinde oluyor. Böylece, bu aracılıkla ilgili ağır ücretler de ortadan kalkıyor. Bu sistem ise ağın yerel kripto parası Syscoin (SYS) ile mümkün olabiliyor.

Blockmarket ismiyle bilinen Syscoin’in merkezsiz pazar yerinde, herhangi bir kullanıcı eşyaları satıp alabilir ve hatta yeniden satabilir. Satılabilen eşyalar çok geniş bir kategoriye sahip. Bunlar arasında güzellik ürünlerinden sağlık ürünlerine kadar çok geniş yelpazede eşyalar var. Bu pazar yerinde satılan eşyalar Syscoin ya da Bitcoin gibi diğer kripto paralar ile alınıp satılabilir.

İlgili – Flux nedir ve geleceği nasıl? Güncel FLUX coin haber ve gelişmeleri

Syscoin nedir ve geleceği nasıl? Güncel SYS token haber ve gelişmeleri

Bunlara ek olarak işlem ücretleri neredeyse sıfıra yakın ve ağda işlemlerin aksama süreleri de yok.

Syscoin protokolü kullanıcıları kendi aralarında şifrelenmiş mesajlar da gönderip alabilir. Buna ek olarak Syscoin’in dikkat çeken başka bir özelliği ise “Hakemli Emanet” (Arbitrated Escrow) hizmeti. Burada bir alım satım işleminde söz konusu mal taşınma sürecindeyken alıcının parası “emanet hesaba” konulur. Eğer alınan mal alıcıya ulaşmazsa, o zaman geri ödeniyor ve satıcıya aktarılmıyor.

İlgili – GateToken nedir ve geleceği nasıl? Güncel GT coin haber ve gelişmeleri

Syscoin (SYS) token nedir?

Şimdi de projenin yerel kripto parası Syscoin (SYS) ile ilgili ayrıntılara bakalım. Syscoin protokolündeki işlemler için SYS token kullanılıyor. Aynı zamanda işlem yapılabilir bir token. SYS token 2021 yılında 0.8947 dolara kadar yükselerek yılın zirvesini kaydetmişti. Ancak buna rağmen ATH değerinden bir miktar geride kalmıştı. 2022 yılının ilk günlerinde yeni bir ATH değerine yükselerek dikkat çekmişti. Tabii artından da piyasa genelindeki gibi büyük bir düzeltme yaptı. Mart itibariyle yeni bir yükseliş girişiminde bulunsa da Mayıs 2022’de ralli öncesi seviyelere kadar gerilediğini görüyoruz. Tabii bundan genel piyasadaki gelişmeler başlıca rol oynuyor. Haziran ve Temmuz’da ise dip oluşturma çabası var.

  • SYS token tüm zamanların en yüksek değer: 1.31 dolar (2 Ocak 2022)

Syscoin nedir ve geleceği nasıl? Güncel SYS token haber ve gelişmeleriSyscoin (SYS) tokenin 2021 yılı performansı Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap verilerine göre Syscoin (SYS) token ile ilgili önemli veriler şöyle:

  • Piyasa değeri: 111,504,963 dolar (Temmuz 2022)
  • Dolaşımdaki arz: 650,827,409 SYS
  • Toplam arz: 650,827,409 SYS
  • Maksimum arz: 888,000,000 SYS

İlgili – Ultra (UOS) nedir ve geleceği nasıl? Güncel UOS coin haber ve gelişmeleri

Syscoin (SYS) piyasa değerine göre 175. en büyük kripto para. Mayıs’taki 180. sıradan yükseliş var.

Kaynak


Total
0