fbpx
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. SWIPE Nedir? SWIPE Nasıl Çalışır?

SWIPE Nedir? SWIPE Nasıl Çalışır?

SWIPE Nedir? SWIPE Nasıl Çalışır?
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

SWİPE nedir? Hava yolu kampanyalarına kolay erişim sağlayan bir kripto haber ve anlık ödül uygulamasıdır.


 

SWIPE Nedir ? Nasıl Çalışır?

 

SWIPE ise veri kazancındaki güven açığını çözmek için tasarlanmıştır. Uygulamaya katılımı geliştirmek için merkezi olmayan bir mobil etkileşim veri platformu kurmanın elbette çok büyük zorlukları olacaktır. SWIPE nedir sorusuna geçmeden önce bu konuya genel bir giriş yapacağız.

SWIPE’nin Arkasındaki Fikir

Şirketlerin birçoğu mobil veri para kazanma endüstrisini hedeflemeye başladılar. Tüketiciler ise çoğu zaman farkında olmadan mobil cihazlarını kullanarak çok sayıda kişisel bilgi paylaşıyorlar. Maalesef bu gibi durumlarda kullanıcılar kişisel bilgileri için ödüllendirilmediği ve hiç kimsenin verilerinin nasıl kullanıldığını bilmediği anlamına geliyor. Bu sorunu çözmek için blockchain çözümlerinin kullanımını gerektirebilir.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

SWIPE nasıl çalışır?

Projenin temel amacı, geliştiricilerin genel uygulama etkileşimini geliştirmesini sağlayan yeni bir veri platformunu ve altyapısını oluşturmaktır. Bunu SDK uygulamalarından veri toplayarak yapar. Bilgilerin geri kalan kısmını meraklı gözlerden uzak tutarken, diğer yandan kullanıcılara belirli bilgileri paylaşma seçeneği verilecektir.

Kullanıcılar için para kazanma kampanyalarını seçebilecek veya bu verilerin dışına çıkıp çıkamayacak olmanız oldukça yararlı olacaktır. Kullanıcılara mahremiyetleri üzerinde tam kontrol sağlar ve genel veri paylaşım politikalarını etkilemelerine yardımcı olur.

İletilen tüm verilerin ve tüm bilgilerin güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlayacak uçtan uca şifreleme yöntemi kullanılır.
Akıllı sözleşmelerden faydalanacak, veri talepleri ve ödül dağılımları şeffaf bir şekilde kaydedilecek ve akıllı sözleşmeler bu süreci tam olarak otomatik hale getirecektir.

Buna ek olarak, bir kullanıcıya belirli bilgileri paylaşmak için izin verdiğinde, veriler istekte bulunanların erişimi için yeniden şifrelenecek. Bunların dışında ekstra bir koruma tabakası ise sadece iyi bir şey olarak kabul edilecektir.

SWIPE’nin Hedefi 

Herhangi bir şirketin veya projenin bu teknolojiyi benimseyip kucakladığı henüz görülmese de,  çok büyük bir potansiyele sahip olduğu açıktır.

Filipinler’de AGILA Ödülleri, Endonezya’da Cepatswipe ve dünya genelinde Blockpost dahil olmak üzere birkaç pilot projesi zaten var. Bunların ana akım etkisi yaratmalarına daha uzun bir yol olsa da, bu teknolojinin mevcut işletmeler üzerinde nasıl büyük bir etki yaratabileceğinin bir çok örnekleri vardır.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.