1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Sushi teknik analizi: Sofranızda SUSHI’ye yer açın

Sushi teknik analizi: Sofranızda SUSHI’ye yer açın

Sushi teknik analizi: Sofranızda SUSHI’ye yer açın
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son zamanların sansasyonel kripto parası Sushi uzun zamandır ciddi değer kaybı yaşadı, ancak tekrar toparlanma aşamasında. Siz KoinMedya takipçileri için nasıl doğru işleme girebileceğinizi gösteren Sushi teknik analizi yazımızı hazırladık.

Sushi teknik analizi 25 Ekim 2020

altcoin teknik analiz Altcoin teknik analiz: Kısa vadeli alım fırsatları!

Sushi coin projesi 2020’yi etkisi altına alan DeFi rüzgarıyla ortaya çıktı. Bitcoin’in Eylül ayının tamamı ile Ekim ayının bir kısmını kapsayan düzeltmesi döneminde kayda değer geri çekilme gerçekleştirdi. Trend dönüş formasyonlarının başında gelen TOBO, Sushi coin grafiğinde de karşımıza çıkıyor.

Ancak, Sushi coinde sağ omuz henüz tamamlanmamış durumda. Bu yüzden biraz riskli bir yapıda diyebiliriz. Fiyat alçalan direnci kırdığında işleme girilebilir. Sol omuz dip seviyesinin yani 0.640 doların hemen altına stop koymak gerekiyor. Hedefi ise %27!

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: