Sushi teknik analizi: Sofranızda SUSHI’ye yer açın

Ethereum tokeni Sushi, son iki günde yüzde 1000 ve son 24 saatte ise iki kat değer kazanarak dikkatleri üzerine çekti. Bu yükselişin başlıca sebebi FTX borsasında listelenmesi. Pek, Sushi token ve SushiSwap nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son zamanların sansasyonel kripto parası Sushi uzun zamandır ciddi değer kaybı yaşadı, ancak tekrar toparlanma aşamasında. Siz KoinMedya takipçileri için nasıl doğru işleme girebileceğinizi gösteren Sushi teknik analizi yazımızı hazırladık.

Sushi teknik analizi 25 Ekim 2020

altcoin teknik analiz Altcoin teknik analiz: Kısa vadeli alım fırsatları!

Sushi coin projesi 2020’yi etkisi altına alan DeFi rüzgarıyla ortaya çıktı. Bitcoin’in Eylül ayının tamamı ile Ekim ayının bir kısmını kapsayan düzeltmesi döneminde kayda değer geri çekilme gerçekleştirdi. Trend dönüş formasyonlarının başında gelen TOBO, Sushi coin grafiğinde de karşımıza çıkıyor.

Ancak, Sushi coinde sağ omuz henüz tamamlanmamış durumda. Bu yüzden biraz riskli bir yapıda diyebiliriz. Fiyat alçalan direnci kırdığında işleme girilebilir. Sol omuz dip seviyesinin yani 0.640 doların hemen altına stop koymak gerekiyor. Hedefi ise %27!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sushi teknik analizi: Sofranızda SUSHI’ye yer açın
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.