1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. StormGain, milyarlarca akıllı telefon kullanıcısı ile kripto madenciliğini bir üst seviyeye taşıyor

StormGain, milyarlarca akıllı telefon kullanıcısı ile kripto madenciliğini bir üst seviyeye taşıyor

StormGain, milyarlarca akıllı telefon kullanıcısı ile kripto madenciliğini bir üst seviyeye taşıyor
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para madenciliği maalesef bugünlerde olumsuz bir imaj ile anılıyor. Özellikle bu alana özel ve pahalı  bir donanım gerektiğinden birçok kişi kripto madenciliğini doğaya zararlı bir elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya durum değişirse ve artık herkes akıllı telefonuyla kripto para madenciliği yapabilse nasıl olurdu?


StormGain ile herkese eşit madencilik imkanı

Mevcut kripto madenciliği ortamında çözülmeyi bekleyen bir adaletsizlik var. Örneğin bir kullanıcının ucuz/yenilenebilir elektriğe veya madencilik donanımı için önceden yapılması gereken yatırımlar için finansman imkanı olmadığını varsayalım. Bu durumda, bu sektörde anlamlı bir rol oynamak hiç de kolay değil. Kripto para madenciliğinin bu “çarpık” doğası, zaman içinde daha da büyüyen bir sorun olmaya başladı. Kripto madenciliğini daha erişilebilir ve milyarlarca akıllı telefon kullanıcısı için çekici kılacak bir çözümün zamanı geldi.

Son dönemde bulut madenciliği, bu endüstride hızla ivme kazanıyor. Hem de çoğu insanın bildiği şekilde bulut madenciliği ile de değil, akıllı telefonların gücünden yararlanarak. StormGain’in bu yazıda bahsedeceğimiz çözümü, kripto para madenciliğine girmeyi kolay ve erişilebilir hale getiriyor. Lojistik, donanım, elektrik veya başka her hangi bir şey için endişe etmenize gerek yok. StormGain’in çözümü, milyarlarca insan ile güçlenen tamamen mobil tabanlı bir yapı.

Çözülmesi gereken engel, bulut madenciliği endüstrisinin şeffaflık ve doğruluktan yoksun olarak sürdürülmesidir. Bakıldığında, birçok hizmet veren bulut madencilik yapısı yüksek verim sunduğunu iddia ediyor fakat beklentileri karşılayamıyor. StormGain ise, mobil tabanlı bulut madenciliği çözümü ile, kullanıcıların doğrudan kripto varlıkları madenciliği yapmasına olanak tanıyor. Bu uzak bulut sunuculara bağlanarak, risksiz ve kullanışlı bir madencilik çözümü olarak bugün piyasadaki diğer sağlayıcılara göre rakipsiz bir altyapı.

Bir telefon veya masaüstü bilgisayar sayesinde StormGain’in çözümüne erişim elde etmek mümkün. Hızlı ve kolay kayıt, gereksiz çan ve ıslık olmadan. Günde 0.0318 BTC (1.275 $’a eşdeğer) kadar yüksek potansiyel kazanç ile bu süreci mümkün olduğunca kazançlı ve basit hale getirmek çok önemli. Bir hesap onaylandıktan hemen sonra kullanıcılar anında Bitcoin madenciliği yapabiliyor. StormGain’in madenciliğinin akıllı telefonun işlem performansı üzerinde hiçbir etkisi yoktur ve sıkıntısız bir deneyim yaratır.

Kullanıcıların StormGain üzerinden kripto varlıklarını çekebilmeleri ve değişim yapabilmeleri için, 10$ USDT kar eşiğini geçmeleri gerek. İlk önce trade işlemi yapmadan kazançlar çekilemiyor, ancak kişi işlem yaparak elde edilen tüm kârı herhangi bir zamanda herhangi bir kısıtlama olmaksızın hesabından çıkarabilir. Tüm kullanıcılar için geçerli olmak üzere alım satım ve takas komisyonu uygulanmaz. Bununla birlikte platform, kripto varlıklarının fiat tabanlı satın alınması da dahil tüm standart ve gelişmiş araçları sağlıyor.

Elbette güçlü ortaklıklar olmadan bunlar mümkün olamazdı. StormGain, Finans Komisyonu bünyesinde bulunan Blockchain Derneği, futbol kulübü S.S. Lazio ve diğer bir çok değerli ve prestijli kurumla birlikte çalışıyor. Sonuç olarak, ticaret ürünü, on binlerce küresel traderin sayesinde 30 günde 6 milyar dolarlık hacmi aştı. StormGain, CoinMarketCap tarafından kripto yatırımcıları için en yüksek faiz oranı sağlayıcısı olarak öne çıkıyor, bu da projenin piyasa konumunu daha da güçlendiriyor.

Stormgain’in dikkat çekici bir diğer yönü, madencilik ödüllerinin hesaplama şeklidir. Ödülleri bir kullanıcının işlem hacmine doğrudan bağlanmış şekilde, ilgi çekici bir korelasyona göre artar. Daha fazla trade hacmi yapanlar madencilikten de daha iyi ödüller kazanırlar. Platformda aktif olmak, bir tüccar, madenci veya her ikisi olarak birinin kâr potansiyelini önemli ölçüde etkileyebilir. 200 kata kadar da kaldıraçla işlem yapma imkanı olduğundan, işlem hacmini ve madencilik hızını artırmak nispeten daha kolaydır.

Ek bir özellik olarak, traderlar kripto para birimi alım satım sinyallerinden yararlanabilmektedir. Kârlılık ve olasılık sinyalleriyle, traderlar hangi sinyallerin izleneceğine dair iyi kararlar verebilir ve daha fazla kazanabilirler. Her alım satım sinyali, eğer trend uygunsa, kişinin piyasa pozisyonunu geliştirmek için Zarar Durdur ve Kâr Al seçeneklerine ve Artış ve Otomatik Artış seçeneklerine sahiptir. Kullanıcılar ayrıca yerel Telegram botu aracılığıyla da işlemlerini planlayabiliyorlar.

StormGain hakkında

Hizmetlerinin önemli bir parçası olarak, StormGain’in bulut madenciliği hizmeti, madencilik piyasasına giriş konusundaki engellerini etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Sonuç olarak, StormGain sayesinde artık yer kaplayan, gürültü yapan ve elektrik tüketen pahalı madencilik çiplerine yatırım yapmaya gerek yoktur. Sözleşme fiyatları doğası gereği küçüktür, bu nedenle devam eden yatırımlar uzun vadede önemli karlara dönüşebilmektedir. Bitcoin madenciliği hizmeti bulut üzerinden hazır olduğundan, donanım ve zaman yatırımı gerektirmeden masaüstü ve mobil cihazlar üzerinden erişim daha kolay olamazdı.