Loading...
btc
BTC
-1.03%
Bitcoin
64.207,09 USDT
eth
ETH
-0.05%
Ethereum
3.511,41 USDT
bch
BCH
-0.8%
Bitcoin Cash
386,72 USDT
xrp
XRP
-0.24%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-2.01%
Litecoin
73,19 USDT
bnb
BNB
-0.34%
Binance Coin
585,66 USDT
sol
SOL
-0.45%
Solana
132,96 USDT
avax
AVAX
0.8%
Avalanche
27,80 USDT
ada
ADA
-0.37%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
1.01%
Poladot
5,70 USDT
doge
DOGE
-0.63%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-0.35%
Shiba Inu
0,00 USDT

MoonXBT Sosyal İşlem Platformu , FOMO’ya çare olabilir

MoonXBT
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Sosyal İşlem Platformu MoonXBT, FOMO’ya çare olabilir. Birçok kimse kripto para birimine yatırım yapmamış olsa bile, işyerinde veya arkadaşlarıyla gündelik konuşmalar yoluyla insanların kripto para hakkında konuşmalarından kaçamazlar. Aslında, birçok insan kripto dünyasına, FOMO olarak bilinen, kaçırma korkusunun itici gücüyle giriyor.


MoonXBT Sosyal İşlem Platformu, FOMO’ya çare olabilir

FOMO, insanın doğasında olan bir davranış biçimidir. Birçok insan için FOMO, kripto para ticaretine girmelerinin nedeni olabilir. Ancak asla kâr elde etmenin anahtarı değildir.

Şans, hazırlıklılardan yanadır. En çok konuşulan duygunun üstesinden gelmek için kripto traderları, kripto ticaretinin riskleri ve faydaları hakkında kendilerini bilgilendirmeli ve eğitmelidir.

Bunu yapmanın bir yolu da sosyal ticarettir. Genç bir sosyal işlem platformu olan MoonXBT, kurulduğu 2021 yılından bu yana bir sıçrama yaptı.

Kripto işlem platformu MoonXBT, geleneksel işlemlerin yanı sıra, işlemleri sosyalleşmeyle birleştiren tam teşekküllü bir kripto ekosistemi oluşturuyor. Yatırımcılar, önce kendilerini yönlendirmek için rehberlik ve dostane tavsiyeler sunabiliyor. MoonXBT aynı zamanda profesyonel, deneyimli traderlar veya yeni başlayanlardan oluşan bir havuzla, gelen bir kripto topluluğunu kucaklamayı planlıyor.

MoonXBT, kullanıcıların kripto işlemlerinde deneyimlerini çeşitlendirmek için, traderlar, özellikle yeni başlayanlar için işlem yolculuğunu kolaylaştırmak için tek tıklamayla benzer işlemler yapmayı sağlar.

MoonXBT COO’su George Lee, “MoonXBT kendisini yalnızca adıyla değil, içeriğiyle de bir sosyal işlem platformu olarak sunuyor” dedi ve ara bağlantının yenilik ve yaratıcılığı desteklemek için kullanılabileceğine inandığını dile getirdi.

Kopya işlemler ve sosyal işlem gibi özelliklerle platform, uzman traderların etkileyici olmalarına olanak tanır. Kopya traderları ve traderlar arasındaki sosyal aktivite ile, daha güçlü bir fikir birliği oluşturup traderları platformda kripto kullanmaya iter, ayrıca kriptonun benimsenmesini sağlayan diğer senaryoları vurgular.

MoonXBT, Sosyal İşlem Platformu

Kripto eğitimi, FOMO’yu aşmanın ve kriptonun daha fazla benimsenmesini sağlamanın anahtarıdır. MoonXBT’nin çeşitli kripto işlem platformları arasında öne çıkmasının nedeni de budur.

Lee, “Ürünümüzün ve çalışanlarımızın, platformun likiditesini teşvik ederek bir değişim aracı ve bir değer deposu olarak kriptonun büyümesini sağlamak için güçlü bir tutkuya sahip olmasından gurur duyuyorum. Ayrıca, bir kullanıcı platformumuzda zorlukla karşılaştığında neredeyse anında alınan topluluk desteğinden de gurur duyuyorum,” dedi.

Kripto işlemlerinde FOMO’dan kaçınmanın bir başka olası aracı, traderların kripto para birimlerinin fiyat eğilimine bahis yaptıkları ve çağrıları doğruysa kazanacakları opsiyon ticaretidir. Riski yönetmek ve kar elde etmek için harika bir yatırım aracı olarak kabul edilir.

Opsiyon işlemleri, insanlar aileleri ve işleri ile yoğun bir yaşam sürüyorlar ise, traderların kripto para birimlerinden yararlanma eşiğini de düşürür. Bu şekilde, tüm gün boyunca fiyat tablolarına bakmaktan kurtularak FOMO’nun daha fazla etkisinden kurtulabilirler.

Şu anda, birkaç borsa opsiyon işlemleri hizmetleri sunmaktadır. MoonXBT bunu portföyüne ekledi ve kripto camiasının kolayca kar elde etmesi için opsiyon işlemlerini basitleştirmeyi başardı.

Diğer ana borsaların maliyetinin yarısı olan en düşük opsiyon primini sunar, bu da %50 indirim ve traderların opsiyon satın aldığında olası bir çift kar anlamına gelir. MoonXBT kullanan yatırımcıların, diğer borsalara kıyasla kripto opsiyon işlemleri için daha yüksek kâr elde etme olasılığı yüksektir.

Opsiyon işlemleri için bir başka önemli kavram olan opsiyon ürünlerinin sona erme süresi açısından da MoonXBT öne çıkıyor. Kripto borsaları, işlem hacmini artırmak için genellikle 5 dakika ila 1 gün gibi daha kısa vadeye sahip seçenekler sunar. 5 dakikadan 6 aya kadar değişen vade seçenekleri sunan MoonXBT için durum böyle değil.

MoonXBT, traderların taleplerini karşılamak için teminat seçenekleri, dokunma Seçenekleri, Amerikan Bağımsız Seçenekleri ve Avrupa Yayılma Seçenekleri de sunmaktadır.

FOMO, kriptonotlar için iki ucu keskin bir kılıç olabilir. Ancak MoonXBT, traderları iyi bilgilendirerek ve topluluktaki diğer traderlardan haberdar olmalarını sağlayarak zamanında bir tedavi sağlamaktadır. FOMO’nun tuzağına düşmenize gerek yok, MoonXBT’ye gelin, diğer traderlarla sosyalleşin FOMO ile yüzleşin ve onu fethedin!

MoonXBT’yi şu adresten takip edin:

Web Sitesi: https://www.moonxbt.com/tr-tr/

Uygulama: moonxbt.com/download

Telegram: https://t.me/Moonxbt_TR

Twitter: https://twitter.com/MoonXBT_TR

Youtube: https://bit.ly/2ZE5V6J

Instagram: https://www.instagram.com/moonxbt_tr/

Medium: https://medium.com/@moonxbt_tr

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.