Son Model Tesla Model 3 ve 50.000 USDT Değerinde Ödül Paylaşımı Yarışması Başlıyor!

mexc global
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen dijital varlık ve kripto para ticaret platformu MEXC Global, 25 Mart 10:00 – 30 Mart 10:00 (UTC) arasında vadeli işlem yapanları ödüllendirmek için vadeli işlem ticaret yarışmasını başlatıyor. 50.000 USDT ödül havuzunun yanı sıra, traderların Tesla Model 3 ve daha fazla ödül kazanma şansı var!

Son Model Tesla Model 3 ve 50.000 USDT Değerinde Ödül Paylaşımı Yarışması Başlıyor!

Yarışma sırasında, belirli bir işlem hacmi ile USDT-M perpetual futures ticareti yapan kullanıcılar, kar oranına göre sıralanacak ve İlk 200 kullanıcı 30.000 USDT ödül havuzunu paylaşacak. Yepyeni bir Tesla Model 3, yarışmanın TOP1 traderına hediye edilecek.

Etkinlik boyunca, mevcut MEXC kullanıcıları, davet ettikleri her bir yeni kullanıcı başına 10 USDT bonus alabilir, bunu 300 USDT’ye kadar biriktirilebilir ve  20.000 USDT ödül havuzunu paylaşabilirler. Davet edilen yeni kullanıcılar ayrıca işlem ücretlerinde %10 ekstra indirimden yararlanabilirler.

Ticaret yarışması etkinliği 25 Mart 10:00 (UTC) ile 30 Mart 10:00 (UTC) arasında gerçekleşecektir. Ayrıntılı etkinlik kuralları için lütfen resmi duyurular için MEXC Global ‘de kalın ve Twitter  ve Telegram‘da MEXC Global’i takip edin.

MEXC Global Hakkında

Nisan 2018’de kurulan MEXC Global, kullanıcılara spot, marj, kaldıraçlı ETF’ler, türev alım-satım ve stake hizmetleri dahil olmak üzere tek noktadan hizmetler sunan 7 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir dijital varlık alım-satım platformudur. Ekibin çekirdek üyeleri uluslararası ve finans şirketlerinden geliyor ve blockchain ve finans alanlarında deneyime sahiptirler.

Daha fazla bilgi için lütfen  websitemizi ve blogumuzu ziyaret edin. MEXC Global’i Twitter ve Telegram’da takip edin.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Son Model Tesla Model 3 ve 50.000 USDT Değerinde Ödül Paylaşımı Yarışması Başlıyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.