1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Son Model Tesla Model 3 ve 50.000 USDT Değerinde Ödül Paylaşımı Yarışması Başlıyor!

Son Model Tesla Model 3 ve 50.000 USDT Değerinde Ödül Paylaşımı Yarışması Başlıyor!

Son Model Tesla Model 3 ve 50.000 USDT Değerinde Ödül Paylaşımı Yarışması Başlıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Önde gelen dijital varlık ve kripto para ticaret platformu MEXC Global, 25 Mart 10:00 – 30 Mart 10:00 (UTC) arasında vadeli işlem yapanları ödüllendirmek için vadeli işlem ticaret yarışmasını başlatıyor. 50.000 USDT ödül havuzunun yanı sıra, traderların Tesla Model 3 ve daha fazla ödül kazanma şansı var!

Son Model Tesla Model 3 ve 50.000 USDT Değerinde Ödül Paylaşımı Yarışması Başlıyor!

Yarışma sırasında, belirli bir işlem hacmi ile USDT-M perpetual futures ticareti yapan kullanıcılar, kar oranına göre sıralanacak ve İlk 200 kullanıcı 30.000 USDT ödül havuzunu paylaşacak. Yepyeni bir Tesla Model 3, yarışmanın TOP1 traderına hediye edilecek.

Etkinlik boyunca, mevcut MEXC kullanıcıları, davet ettikleri her bir yeni kullanıcı başına 10 USDT bonus alabilir, bunu 300 USDT’ye kadar biriktirilebilir ve  20.000 USDT ödül havuzunu paylaşabilirler. Davet edilen yeni kullanıcılar ayrıca işlem ücretlerinde %10 ekstra indirimden yararlanabilirler.

Ticaret yarışması etkinliği 25 Mart 10:00 (UTC) ile 30 Mart 10:00 (UTC) arasında gerçekleşecektir. Ayrıntılı etkinlik kuralları için lütfen resmi duyurular için MEXC Global ‘de kalın ve Twitter  ve Telegram‘da MEXC Global’i takip edin.

MEXC Global Hakkında

Nisan 2018’de kurulan MEXC Global, kullanıcılara spot, marj, kaldıraçlı ETF’ler, türev alım-satım ve stake hizmetleri dahil olmak üzere tek noktadan hizmetler sunan 7 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir dijital varlık alım-satım platformudur. Ekibin çekirdek üyeleri uluslararası ve finans şirketlerinden geliyor ve blockchain ve finans alanlarında deneyime sahiptirler.

Daha fazla bilgi için lütfen  websitemizi ve blogumuzu ziyaret edin. MEXC Global’i Twitter ve Telegram’da takip edin.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: