Loading...
btc
BTC
0.1%
Bitcoin
66.110,82 USDT
eth
ETH
2.24%
Ethereum
3.559,61 USDT
bch
BCH
1.41%
Bitcoin Cash
428,86 USDT
xrp
XRP
3.54%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.94%
Litecoin
79,11 USDT
bnb
BNB
0.4%
Binance Coin
605,70 USDT
sol
SOL
0.99%
Solana
144,47 USDT
avax
AVAX
-1%
Avalanche
29,99 USDT
ada
ADA
0.03%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.24%
Poladot
6,18 USDT
doge
DOGE
0.86%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
1.87%
Shiba Inu
0,00 USDT

Phemex Öğrenci Vakfı ile tanışın: Kripto para birimleri alanında öğrenim görmenin yeni bir yolu

Phemex Öğrenci Vakfı ile tanışın: Kripto para birimleri alanında öğrenim görmenin yeni bir yolu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Phemex, öğrenciler için iki etkinlikli bir Burs Programı başlatıyor.

Kripto para birimleri, teknoloji ve finansı benzeri görülmemiş bir şekilde bir araya getirdi. Ancak bırakın özellikle de bu kadar yoğun heyecan, korku ve belirsizlik duygularıyla dolu bir sektöre girmeyi, yeni bir alan öğrenmek hiç kolay bir iş değil.

 

Bu konuda bir çözüm sağlamaya yardımcı olmak için Phemex, Lisans ve Yüksek Lisans öğrencilerine kripto para birimleri ve DeFi hakkında yenilikçi araştırmalar yürütmeleri için burs verecek yeni bir burs programı başlatıyor. Genç akademisyenlere güç veren yeni bir işbirliği türü yaratarak, yeni nesil yatırımcılarla iletişim kurmak ve onları eğitmek daha kolay olacaktır.

 

Geleneksel finansta büyük firmaların öğrencilere yeni fikirlerle ilgili araştırma yapmaları için burs verdiğini çok ender görürsünüz. Bu nedenle, Phemex’in bu yeni girişimi, sektörde yeni bir trend başlatma potansiyeline sahip gözüküyor.

Detaylar

Phemex Öğrenci Vakfı programına katılan öğrenciler, bir Phemex süpervizörü ile bire bir çeşitli araştırma modüllerine katılacaklardır. 8 haftalık bir zaman diliminde, kripto para birimindeki belirli bir konu hakkında kapsamlı bir makale ve vaka çalışması üretmek için birlikte çalışacaklar.

 

Phemex, araştırma makalesinin yanı sıra öğrencilere daha kapsamlı bir deneyim sunmak için iki etkinliğe ev sahipliği yapacak.

 

İlki, Phemex CEO’su Jack Tao ile bir kariyer paneli. Bu sanal panelde öğrenciler, Jack’in kriptoya yolculuğu hakkında bilgi edinebilecekler. Öğrenciler bunu bir network oluşturma fırsatı ve Web3‘teki kendi gelecek kariyerleri için ilham kaynağı olarak kullanabilirler.

 

İkincisiyse, bir kripto/DeFi web semineri. Nisan ayının başlarında Phemex, kripto para birimindeki mevcut ve gelecekteki trendler temalı bir web semineri konferansına ev sahipliği yapacak. Phemex, bu seminere sunum yapmak ve Soru-Cevap etkinliği yapmak üzere iki uzmanı davet edecek.

 

Bireysel araştırma yapmak, sektördeki kişilerle bağlantı kurmak ve uzmanlardan öğrenmek, öğrencilere kriptonun ne olduğunu daha iyi anlamalarını sağlayacaktır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.