1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Son Dakika: Türkiye’de Bitcoin ve kripto paralara da haciz gelebilir! Nasıl?

Son Dakika: Türkiye’de Bitcoin ve kripto paralara da haciz gelebilir! Nasıl?

Son Dakika: Türkiye’de Bitcoin ve kripto paralara da haciz gelebilir! Nasıl?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve kripto paralara haciz gelir mi? Türkiye’nin en büyük kripto para borsasından bazı kullanıcılara giden mesaj, bu soruya açık cevap veriyor.


Bitcoin’e haciz gelebilir mi?

Bitcoin ve kripto paralar da değerli bir ekonomik varlık artık. Haciz işlemleri sanal varlıkları da ilgilendiriyor. Olası haciz işlemlerinde mahkeme kararı ile Bitcoin ve kripto paralara da el konulabilir. Aşağıda Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından birisinden kullanıcılara giden örnek mesajı görüyoruz.

Lütfen Bkz: Bitcoin haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

Değerli Kullanıcımız,

Hesabımız İstanbul 14. İcra Dairesinden gelen ihbarnameye istinaden 08/04/2021 tarihinde kapatılmıştır. İstanbul İcra Dairesi ile görüşerek icrayı kaldırmanız gerekmektedir.

Hesabınızın kullanıma yeniden açılabilmesi için tarafımıza mahkemeden resmi bir yazı iletmeniz gerekmektedir.

Bu bilgi gelmeden hesap kullanımına açılamaz. Mahkemeden icranın kaldırıldığına dair bir yazı iletmeniz halinde hesabınız kullanıma tekrardan açılacaktır.

SAYGILARIMZILA,

… DESTEK EKİBİ

Kaynak

Not: Kripto para ve Bitcoin piyasaları oldukça manipüledir ve spekülasyonlara açık piyasalardır. Yazılarımız kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.