Çok konuşuldu! İşte eBay CEO’sunun Bitcoin ve kripto paralar hakkındaki konuşması.

ebay bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aç önce ünlü CEO CNBC’de katıldığı canlı yayında açıkladı. 2021’in en önemli Bitcoin açılımı geliyor. Boğalar bu markanın kırmızısını gördüğünde çılgına dönebilir.


2021’in en önemli Bitcoin açılımı geliyor.

Geçtiğimiz günlerde Doge taraftarları imza kampanyası başlatmıştı ve Amazon’un Doge’yi ve kripto paraları ödeme aracı olarak kullanılmasını talep etmişlerdi.

Ancak Doge’nin imza kampanyasına dolaylı biçimde Ebay cevap verdi. Ebay CEO’su Jamie Lannone, kripto paralar üzerinden ödeme sistemi arayışları içerisinde olduklarını belirti.

Ayrıca Lannone, eBay üzerinden NFT satışına olanak sağlayacak bir çalışma da yürüttüklerini belirtti.

Lütfen Bkz: Japonya, Güney Kore ve Çin’de en çok hangi kripto paralar satın alınıyor?

Amazon’dan sonra dünyanın en büyük online ticaret platformu olan eBay, günlük milyarlarca dolar değerinde işlem hacmine sahip. Ebay’in Amazon’dan önemli farkı ise ikinci el ürünler ve ürün çeşitliliğinin daha fazla olması.

Ebay’den önce Tesla ve Paypal gibi firmaların da Bitcoin ve kripto para açılımı olmuştu. Ancak eBay açılını daha etkili sonuçlar doğurabilir. Zira eBay üzerinden kripto paralar sıcak ekonomide fiat para gibi daha aktif kullanılacaktır. eBay açılımı, kripto paraların reel ekonomide aktif biçimde kullanılması adına oldukça olumlu bir gelişme olarak okunuyor.


Lütfen Bkz:   Efsane Bitcoin analistinin uyarılarına kulak vermeli!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Çok konuşuldu! İşte eBay CEO’sunun Bitcoin ve kripto paralar hakkındaki konuşması.
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.