1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Çok konuşuldu! İşte eBay CEO’sunun Bitcoin ve kripto paralar hakkındaki konuşması.

Çok konuşuldu! İşte eBay CEO’sunun Bitcoin ve kripto paralar hakkındaki konuşması.

Çok konuşuldu! İşte eBay CEO’sunun Bitcoin ve kripto paralar hakkındaki konuşması.
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Aç önce ünlü CEO CNBC’de katıldığı canlı yayında açıkladı. 2021’in en önemli Bitcoin açılımı geliyor. Boğalar bu markanın kırmızısını gördüğünde çılgına dönebilir.


2021’in en önemli Bitcoin açılımı geliyor.

Geçtiğimiz günlerde Doge taraftarları imza kampanyası başlatmıştı ve Amazon’un Doge’yi ve kripto paraları ödeme aracı olarak kullanılmasını talep etmişlerdi.

Ancak Doge’nin imza kampanyasına dolaylı biçimde Ebay cevap verdi. Ebay CEO’su Jamie Lannone, kripto paralar üzerinden ödeme sistemi arayışları içerisinde olduklarını belirti.

Ayrıca Lannone, eBay üzerinden NFT satışına olanak sağlayacak bir çalışma da yürüttüklerini belirtti.

Lütfen Bkz: Japonya, Güney Kore ve Çin’de en çok hangi kripto paralar satın alınıyor?

Amazon’dan sonra dünyanın en büyük online ticaret platformu olan eBay, günlük milyarlarca dolar değerinde işlem hacmine sahip. Ebay’in Amazon’dan önemli farkı ise ikinci el ürünler ve ürün çeşitliliğinin daha fazla olması.

Ebay’den önce Tesla ve Paypal gibi firmaların da Bitcoin ve kripto para açılımı olmuştu. Ancak eBay açılını daha etkili sonuçlar doğurabilir. Zira eBay üzerinden kripto paralar sıcak ekonomide fiat para gibi daha aktif kullanılacaktır. eBay açılımı, kripto paraların reel ekonomide aktif biçimde kullanılması adına oldukça olumlu bir gelişme olarak okunuyor.

Lütfen Bkz:   Efsane Bitcoin analistinin uyarılarına kulak vermeli!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.