Son 24 saatte Ethereum balinaları bu 7 coini topladı!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum balinaları 7 altcoin daha topluyor.

Son raporlara göre Ethereum balinaları bu 7 altcoini topluyor

Balina hareketlerini takip etmesi için oluşturulan bot program, WhaleStats, en büyük 1000 Ethereum (ETH) adresinin en çok hangi coinleri aldığını ortaya çıkardı.

Balina gözetleme botu, Etehreum sahiplerini incelemeye aldı. Buna göre, en büyük 1.000 ETH adresi son 24 saat içerisinde, ortalama 296737 dolar değerinde USDC coin satın aldı.

USDC coini, ETH takip ediyor. Evet Ethereum balinalarının son 24 saatte en çok satın aldığı ikinci coin yine ETH.

üçüncü sırada ise bir başka stablecoin USDT var. Balinalar ortalama 288215 dolar değerinde USDT coin aldılar, ya da başka bir ifadeyle ellerindeki coinleri USDT çiftine sattılar.

Ethereum (ETH) balinalarının bu süreçte en çok satın aldığı dördüncü coin, blockchain gaming platformu Gala (GALA)

coin. Balinalar ortalama 47669 dolarlık GALA satın aldı.

gala

 

GALA coinin 18765 dolarla DeFi protokolü Yearn.finance (YFI) token geliyor.

Ethereum balinalarının en çok satın aldıkları coin sıralamsında, yukarıdaki coinler dışında, ortalama 7 bin dolarlık değerle bir dizi coin daha sıralanıyor. Bunlar; Binance (BUSD), blockchain gaming tokeni Axie Infinity (AXS), merkezsiz borsa Unıswap (UNI), orackle ağı Chainlink (LINK) ve meme coin Shiba Inu (SHIB) geliyor.

Ethereum balinaları ETH dışında hangi coinleri tutuyor?

Bütün bu coinler arasında meme coin SHIB tokenin ayrı bir yeri var. En büyük 1.000 ETH adresinin elinde tuttuğu toplam SHIB coin değeri, 2,36 milyar dolar civarında.

Bu sıralamada ikinci ise USDT. Balinalar tam 652 milyon dolar değerinde Tether tutuyorlar. Üçüncü sıra ise CRO. ETH balinaları, tam 651 milyon dolar değerinde, Crypto.com ekosisteminin yerel tokeni olan CRO tutuyorlar.

Canlı ETH fiyatı: [mcrypto coin=”ETH” currency=”USD”]

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Son 24 saatte Ethereum balinaları bu 7 coini topladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.