Kripto varlık yönetim şirketinden Solana trust ürünleri!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Solana trust ürünleri çok yakında ünlü bir kripto varlık yönetim firması tarafından çıkartılacak.

Solana trust ürünlerini çıkaran firma hangi firma?

Kripto varlık yönetimi firması Osprey Funds, özel bir amaç için Solana trust ürünü başlattı.

Yayınlanan ürün ile Solana blok zincirinde kullanılan yerel token olan SOL’a maruz kalınacak. Osprey, bunun ABD’de yalnızca SOL’ye yatırım yapan ilk yatırım ürünü olduğunu söyledi. Osprey’in rakibi Grayscale kısa süre önce SOL’a bağlı bir trust ürünü piyasaya sürmeyi araştırdığını, ancak henüz bir tane bile piyasaya sürmediğini söyledi.

Osprey Solana fonu şu anda akredite yatırımcılar için minimum 10.000 dolarlık bir yatırımla abonelik için kullanılabiliyor. Varlık yöneticisi, fonu “mümkün olan en kısa sürede” OTCQX tezgah üstü piyasada listelemeye devam etmeyi planladığını ve Ocak 2023’e kadar tüm yatırımcılar için %2,5 yönetim ücretinden feragat ettiğini söyledi.

Osprey Funds tekliflerini genişletmeye devam ediyor. Firma şu anda bitcoin (BTC), Polkadot’un DOT’u ve Algorand’ın ALGO tokenlerine bağlı ürünler sunuyor.

Solana ürünü, token fiyatının bir ay önce 50 doların altındayken yaklaşık 200 dolara fırladığı bir zamanda geliyor. SOL hem perakende hem de kurumsal yatırımcılardan ilgi görüyor.

Solana trust Kripto varlık yönetim şirketinden Solana trust ürünleri!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kripto varlık yönetim şirketinden Solana trust ürünleri!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.