1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Güncel BTC, ADA ve BNB fiyat analizi

Güncel BTC, ADA ve BNB fiyat analizi

Güncel BTC, ADA ve BNB fiyat analizi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

BTC ADA ve BNB bu hafta nelerle karşılaşacak. Bizi kripto piyasasında nasıl bir hafta bekliyor?

BTC ADA ve BNB Eylül’de nasıl bir performans gösterecek?

Kripto para piyasasında yaşanan düşüş ilk 10 coinin gösterdiği performans nedeniyle yükseliş moduna döndü. Dün  günün ilk bölümünde ayılardan baskı vardı. Sonunda bu ayılar fiyatı 46.000 dolara düşürdü ama satış hacmi azaldı ve günlük en düşük  44.440 dolar civarında kaydedildi.

BTC ADA ve BNB Güncel BTC, ADA ve BNB fiyat analizi

Öğleden sonra alıcılar ancak 46.000 dolar destek seviyesine aldılar ve bu sabah,fiyat bu seviyede dar bir konsolidasyon seviyesinde durmaya gayret ediyorlar.

Bugün sanki ayılar yeniden 42.447 dolar seviyesini test ediyorlar. En olası senaryo düşüş hızının daha da artması,Bitcoin yazımızı hazırladığımız an itibari ile 46,527 dolarda.

ADA/USD

Cardano (ADA) %7 oranında atış ile  listenin en çok kazananlarından.

BTC ADA ve BNB Güncel BTC, ADA ve BNB fiyat analizi

Günlük grafikte, Cardano (ADA)  son keskin düşüşten sonra güç kazanmış görünüyor. Yükseliş artan işlem hacmi ile de destekleniyor.Bunun anlamı alıcıların fiyatı önceki pozisyonuna çekme gayretleri. BTC ADA ve BNB Güncel BTC, ADA ve BNB fiyat analizi

ADA yazının hazırlandığı zamanda 2.539 dolardan işlem görüyor.

BNB/USD

Binance Coin (BNB)  listede en az kazanım ortaya koyan coin. %1.19

BTC ADA ve BNB Güncel BTC, ADA ve BNB fiyat analizi

Teknik açıdan bakınca BNB bir boğa alanına girmek üzere ve öyle görünüyor ki geri dönmeyecek. Ancak işlem hacmi düşük olduğu için,yani traderlar bir sonraki fiyat patlamasında güçlü olmak için bekliyorlar. Eğer fiyat 412 dolar üzerinde durusa direnç 456 dolar olacak BNB yazının hazırlandığı zanda 418 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.