BTC : 84199 ₺ ETH : 2809 ₺ XRP : 2.078 ₺ LTC : 400.1 ₺ USDT : 7.324 ₺ XLM : 0.7419 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. SINOVATE Rehberi:  SINOVATE coin nedir ve SIN nasıl kullanır?

SINOVATE Rehberi:  SINOVATE coin nedir ve SIN nasıl kullanır?

SINOVATE Rehberi:  SINOVATE coin nedir ve SIN nasıl kullanır?
0
huobi_koinmedya

SINOVATE (SIN), tamamen merkeziyetsiz, güvenli ve dağıtık bir defter teknolojisine sahip, açık kaynaklı bir DAO platformudur. 1250’den fazla sonsuz düğüm (infinity node) ile saniyede 533 işlem yapabilen ölçeklenebilir bir altyapıya sahiptir.


SINOVATE coin nedir ve SIN nasıl kullanır?

Geçen zaman içinde 10 milyon blockchain işlemi yapılması, bir milyon indirilmiş cüzdan ve Github üzerinden kodlama konusundaki en etkin projelerinden birisi olması SINOVATE kararlılığını göstermektedir.

Bitcoin felsefesi ile yola çıkan SINOVATE, herkes için adil bir başlangıç yapmıştır. Şöyle ki, ICO ya da Pre-Mine yapmayarak kimseden para toplanmamıştır. İlk günden itibaren hedefi fark yaratmak ve inovasyon yapmak üzerine kurulmuştur.

Özellikleri

koinmedya_brave

– Kendine ait sıfırdan yazılmış bir kodlamaya sahip olması.

– Kendine özgü X25X algoritması ve POW consensus ile saniyede 533 işlem yapabilen yüksek ölçeklendirme (önümüzdeki yıllarda çok daha yüksek seviyelere çıkacak)

– InfinityNode sahiplerinin devrim niteliğindeki node teknolojisi ile hem yüksek oranda gelir kazanması hemde bunun enflasyon yaratmaması aksine kitlik yaratması.

– Sadece para transferi değil, her turlu bilginin (mail, ses kaydı ve video gibi) şifreli olarak, blok zinciri teknolojisinin getirdiği tüm imkan ve yenililerle SINOVATE zinciri üzerinde transfer edilip saklanabilmesi.

koinmedya_brave

– InfinityNode sahiplerinin, IDS Big data saklama teknolojisi devreye girdikten sonra nodelar üzerinde saklanan bilgiden maliyetsiz ek gelir  elde etmesi.

– Kripto dünyasındaki en şeffaf, demokratik ve interaktif toplumlardan birine sahip olması.

İşlem Gördüğü Borsalar ve Pariteler

BORSAPARİTE
ProBit ExchangeSIN/BTC, SIN/USDT
STEXSIN/BTC
TradeOgreSIN/BTC
Crex24SIN/BTC, SIN/RUB, SIN/ETH
CoinsbitSIN/BTC
CITEXSIN/BTC, SIN/ETH
TxbitSIN/BTC
Cat.ExSIN/BTC, SIN/ETH
CHAOEXSIN/USDT

SINOVATE’in Başarıları

19 Temmuz  2019 tarihinde Binance tarafından V Label  sertifikasına layık görülen SINOVATE, bu önemli sertifikaya sahip ilk ve tek Türk firması olarak göze çarpıyor. V Label sertifikası, Binance tarafından kripto para topluluğunu sürekli bilgilendiren, yayınladığı yol haritasına istinaden verdiği sözleri tutan ve kodlama alanında sürekli aktif olan projelere verilir.

 

SINOVATE’in bir diğer önemli başarısı Forbes dergisi tarafından 2020 yılındaki en önemli 8 blockchain girişimi arasında gösterilmesidir. Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Hesapları

https://sinovate.io/

https://discord.gg/8rxutDv

https://t.me/SINOVATEChain

https://t.me/SinovateTR

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5147827.0

https://twitter.com/SinovateTR

https://www.facebook.com/SinovateBlockchain/

http://linkedin.com/in/sinovate-foundation-818672172

https://www.youtube.com/c/sinovate

https://sinovate.io/team