1. Anasayfa
  2. Kripto Para Rehberi
  3. Sinovate (SIN) nedir ve geleceği var mı?

Sinovate (SIN) nedir ve geleceği var mı?

Sinovate (SIN) nedir ve geleceği var mı?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Sinovate (SIN) coin nedir?

Sinovate (SIN), tamamen merkezsiz, güvenli ve dağıtık bir defter teknolojisine sahip, açık kaynaklı bir DAO platformu. 1250’den fazla sonsuz düğüm (infinity node) ile saniyede 533 işlem yapabilen ölçeklenebilir bir altyapıya sahip. 


Sinovate’nin gelişimi

Geçen zaman içinde 10 milyon blockchain işlemi yapılması, bir milyon indirilmiş cüzdan ve Github üzerinden kodlama konusundaki en etkin projelerinden birisi olması Sinovate, kararlı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Bitcoin felsefesi ile yola çıkan Sinovate, herkes için adil bir başlangıç yapmıştı. Şöyle ki, ICO ya da Pre-Mine yapmayarak kimseden para toplanmamıştı. İlk günden itibaren hedeflerini fark oluşturmak ve inovasyon yapmak şeklinde tanımlayarak gelişimini sürdürüyor.

Sinovate (SIN) projesinin özellikleri

  • Kendine ait sıfırdan yazılmış bir kodlamaya sahip olması.
  • Kendine özgü X25X algoritması ve POW consensus ile saniyede 533 işlem yapabilen yüksek ölçeklendirme (önümüzdeki yıllarda çok daha yüksek seviyelere çıkacak)
  • Infinity Node sahiplerinin devrim niteliğindeki node teknolojisi ile hem yüksek oranda gelir kazanması hemde bunun enflasyon oluşturmaması aksine kıtlık oluşturması.
  • Sadece para transferi değil, her türlü bilginin (mail, ses kaydı ve video gibi) şifreli olarak, blockchain teknolojisinin getirdiği tüm imkan ve yenililerle Sinovate zinciri üzerinde transfer edilip saklanabilmesi.
  • Infinity Node sahiplerinin, IDS Big data saklama teknolojisi devreye girdikten sonra düğümler üzerinde saklanan bilgiden maliyetsiz ek gelir  elde etmesi.
  • Kripto dünyasındaki en şeffaf, demokratik ve interaktif toplumlardan birine sahip olması.
Sinovate (SIN) nedir ve geleceği var mı?

Sinovate’nin başarıları

19 Temmuz  2019 tarihinde Binance tarafından V Label  sertifikasına layık görülen Sinovate, bu önemli sertifikaya sahip ilk ve tek Türk firması olarak göze çarpıyor. V Label sertifikası, Binance tarafından kripto para topluluğunu sürekli bilgilendiren, yayınladığı yol haritasına istinaden verdiği sözleri tutan ve kodlama alanında sürekli aktif olan projelere verilir.

Sinovate’nin bir diğer önemli başarısı Forbes dergisi tarafından 2020 yılındaki en önemli 8 blockchain girişimi arasında gösterilmesi. 

Daha fazla coin ve kripto projesi incelemesi için tıklayın.

Sinovate resmi internet sitesi.

Etiketler: