1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Şimdiden 500 kullanıcı sayısını geçen Cat Doge Coin (CATDOGE) nedir?

Şimdiden 500 kullanıcı sayısını geçen Cat Doge Coin (CATDOGE) nedir?

Şimdiden 500 kullanıcı sayısını geçen Cat Doge Coin (CATDOGE) nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cat Doge Coin, tokeni DATDOGE’a sahip olan kişi sayısının 500’ü geçtiğini duyurdu. Düşük piyasa değerini koruyan CATDOGE, büyük bir potansiyel barındırıyor.


Cat Doge Coin (CATDOGE) nedir?

Cat Doge Coin bir meme kripto para. Bu proje, Dogecoin’in eksikliklerini giderme amacıyla yola çıktı. Yani en başta işlem hızını iyileştirmeyi ve kullanıcıları ödüllendirmek için daha fazla deflasyonist nitelikler getirmeyi düşünüyor.

Tıpkı diğer meme kripto paralar gibi, Cat Doge da gerçekleşen her bir işlemin belli bir kısmını kullanıcılara vererek onları ödüllendiriyor. Bu da kullanıcıların cüzdanlarına zamanla ek CATDOGE geleceği anlamına geliyor. Bu da kripto paraya daha fazla destekçi ve kullanıcı toplamalarına yardımcı oluyor.

Cat Doge, kendisini “hiper-deflasyonist” olarak tanımlıyor. Bu da zamanla daha değerli ve daha az bulunur hale geleceği anlamına geliyor.

Cat Doge ve CATDOGE token kurucusu şöyle diyor:

“Her yatırımcının söz sahibi olması ve sürecin bir parçası olması gerektiğine kuvvetle inanıyoruz. Piyasaya çıkıştan sonra her önemli kararın yatırımcı erişimli özel bir oylama sistemi kullanılarak belirlenmesine ve tam gün sürmesine karar verildi.”

Cat Doge Coin’in eşsiz olan özelliği nedir?

Cat Doge Coin, kullanıcıları için kriptonun değerini artırmak için çalışıyor. Cat Doge’un en temel özelliği ise demokrasi. Kripto projesinin yönetiminde herkesin oy hakkı olması için bir süreç belirlendiği de vurgulanıyor. Buna ek olarak bir de işlem süreleri ve işlem hızının da iyileştirmesi için çalışmalar yapılıyor. Tıpkı Dogecoin gibi Cat Doge Coin de değer bağlamında yatırımcılara fiyata “moon yaptırma” vaadi veriyor.

Cat Doge Coin (CATDOGE) fiyatı

Yeni oluşturulan bu kripto para projesi düşük bir değere sahip. Coin Alpha’nın verilerine göre, CATDOGE fiyatı şu an 0.000004569815835 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte yüzde 11 oranında yükseldi.

8 Temmuz tarihinde başlatılan ve sadece bir aylık olan projenin piyasa değeri ise şimdiden 279,621 dolar.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.