Güncel SilentNotary rehberi: SilentNotary token nedir? SNTR token nedir? Nerden alınır-satılır?

SilentNotary (SNTR) token nedir
SilentNotary Token Nedir? detaylı analiz
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SilentNotary token nedir? SNTR token nedir?  Gelecek vadeden kripto paralar başlığında inceleyeciğimiz tokeni, beğeninize sunuyorum. Umarım istifade edeceğiniz bir kripto olur.


 

SilentNotary token nedir? SNTR token nedir?

SilentNotary token Güncel SilentNotary rehberi: SilentNotary token nedir? SNTR token nedir? Nerden alınır-satılır?Kısaca SilentNotary token nedir? SilentNotary, yasal bir kayıt oluşturmak için bilgilerin kaydedilmesi, zamanında damgalanması ve depolanması için oluşturulan bir ekosistemdir. Kanıtlanmış Ethereum Blockchain’i kullanan SilentNotary kullanıcı arayüzü, önemli olayların kanıtı ve kalıcılığı sağlanarak Akıllı Sözleşmeler etrafında geliştirilmiştir.

Bugünün dünyasında her yerde anlaşmalar yapılmakta, sözleşme müzakereleri yapılmakta, telif hakları oluşturulmakta ve liste devam etmektedir. Tek kelimeyle, SilentNotary’nin pazarı sınırsızdır. SilentNotary dünya çapındaki pazar kapasitesi 11.388 sigorta şirketi, 43.347 inşaat şirketi 7.987 banka ve 1.371 çevrimiçi medya organı olmak üzere 2.3 milyondan fazla kullanıcısına günlük olarak ulaşmayı hedeflemektedir. Bunlar gerçekten müthiş sayılardır. SilentNotary dünyanın ilk blockchain teknolojisine dayalı noter firmasıdır.

 SNTR Token Market Bilgileri

Teknik Altyapı: Akıllı kontrat özellikleriyle uyumlu ERC20 Token protokolü
Maksimum Koin Adedi: 1,000,000,000,000
Toplam Koin Adedi: 196,332,447,051
Dolaşımdaki Koin Adedi: 92,000,000,000
POW / POS: POS
KNOW YOUR CUSTOMER (KYC): YOK
Token Satışı: 12/04/2018 tamamlanmıştır ICO
Fiyatı: 1 ETH = 6.250.000 SNTR
Güncel Fiyat: 0,000160 USD (29-05-2018)
Borsaya Giriş Tarihi: 22/05/2018
24 Saatlik Hacim: cmc
Piyasa Hacmi: cmc
İşlem Yapılabilen Borsalar: -IDEX-EtherDelta (ForkDelta) -Bilaxy, -ForkDelta, -DDEX- KuCoin-Hotbit-YoBit

SilentNotary Üst Yönetim ve Teknik Ekip

SilentNotary token Güncel SilentNotary rehberi: SilentNotary token nedir? SNTR token nedir? Nerden alınır-satılır?SilentNotary Danışmanlar

PR Danışmanı-Pascal Thellmann :Cointelegraph.com ve kripto dünyasında güçlü bir ağa sahip siteler için bir bilgi şifreleme yazarı. Ayrıca Bounty0x’in kurucusu.
Hukuk Danışmanı -Alexey Natarov : Hukuk danışmanlığı, hukuki destek, Blockchain teknolojilerinin yasal düzenlemesi ve kitle fonlaması konularında uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Advancedstartup projesinde Kurucu ve Hukuk Danışmanı. Ayrıca KICKICO ekibinin bir parçası olduğu bilinmektedir.
Emanetçi -Valery Golovanov :Yatırım Bankacılığı sektöründe dikkate değer finansal becerilere ve 20 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.


Kripto Danışmanı -Johan Struijk :Çevrimiçi pazarlama ve programlamadan forex ve kriptoya kadar çeşitli alanlarda 15 yıllık bir deneyime sahiptir.
Geliştiriciler;

-Blockchain Expert & Geliştirme Müdürü/Roman Sukhach : Blockchain sihirbazı olarak adlandırdıkları hanım 2007’de blockchain geliştirmeye başlamış ve MetroBtm, SolarDao, BitExpress ve PAYFAIR’ı denetlemiştir. Şirket içi blockchain uzmanlarından oluşan uzman ekibe liderlik etmektedir.
-Mobile Geliştirici /Albert Alekseev : Algoritma ve veri anlayışına sahip bir yazılım mühendisidir.1.2 mn yüklemeleri olan bir AR Android uygulaması geliştirdi.
-Kıdemli Blockchain Geliştirici /Sergei Mazov  Güçlü bir geliştiricidir ve şirketteki en deneyimli blockchain uzmanlarından biridir. Programlamayı çok seviyor ve matematiksel zorluklara karşı bir tutkusu var.

-Güvenlik Uzmanı /Maxim: Bilgi ve ağ güvenliği konusunda 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. PR ve İletişim / 3 kişi
Satış&Pazarlama /4 kişi
İştirakçiler / 4kişi

 

SNTR Token Yatırım Ortakları ve Sponsorlar:

SilentNotary token Güncel SilentNotary rehberi: SilentNotary token nedir? SNTR token nedir? Nerden alınır-satılır?
Koinin Arkasındaki Şirket:

SIGANY LTD, ByteBall

Founder & Head of Legal: Maxim Breus

İşletme yönetiminde bir strateji uzmanı, yasal, risk analizi ve risk azaltma. Özel sektörde ve kamu sektöründe 16 yıllık deneyimi bulunmaktadır.

Founder & Head of Finance: Aleksey Petrov

State Street, VTB grubu ve Alfa Bank gibi şirketler ile yatırım bankacılığı sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesi ve kayda değer mali kazanımları vardır.

SilentNotary Whitepaper Özeti 

SilentNotary token Güncel SilentNotary rehberi: SilentNotary token nedir? SNTR token nedir? Nerden alınır-satılır?Yıllar ilerledikçe, insan ekosistemimiz giderek daha fazla dijital dünyaya doğru ilerlemeye devam ediyor. Bilgilerin dünyanın her yerinde anında aktarılabildiği, kayıtların ve verilerin artık kâğıt üzerinde kaydedilmesinin gerekmediği, ancak dijital alanda yaşayabileceği bir dünya. Dijital dünyanın insanlığı getirdiği tüm faydalarla, bu yönde üssel olarak ilerlemeye devam etmemiz hiç de şaşırtıcı değildir. Bununla birlikte, dijital dünyada hacking ile birlikte kayıp, bozuk dosyaların sorunları, hala bu güne kadar, insanlar ve işletmeler için büyük sorunlar yaratıyor. Bu nedenle projenin asıl amacı bu soruna çözüm bulmaktır.

SilentNotary, bir elektronik belgenin varlığını ihtiyaç duyulan zamanda kanıtlamayı mümkün kılan merkezi olmayan bir sistemdir. SilentNotary, elektronik belgenin incelenmesinin noterlik protokolünün bir analoğudur. Sistemin ana görevi, belgenin mahkemede varlığını kanıtlamak olup; atfedilebilir, kabul edilebilir, güvenilir ve doğrulanabilir olmasıdır. Bunları aşağıdaki uygulamalardan yola çıkarak kanıt toplamaktadır;

SilentNotary token nedir? cevabı burada;

 • Chatbot (Bilgi paylaşmanın ortak yoludur. Gerçek bilgiler chatbota gönderilerek kanıt elde edilir)
 • Multichat (Partnerleriniz ile yapılan konuşmalara SilentNotary eklenerek ,bu konuşmalar kaydedilerek sertifikalandırılır)
 • Email (SilentNotary maillerde alıcı listesine eklenerek mailin kayda girmesi sağlanır)
 • Ses Kaydedici (Chatbot ta yapılan sözel anlaşmalar anlaşmanın kanıtı olarak kaydedilir) -Belgeler (Gönderilen mail chatbot la paylaşılarak websitesine yüklenerek sertifikalandırılır)
 • Video (SilentNotary ile yapılan tüm videolar kaydedilerek sertifikalandırılır)
 • API (Ürün ekosistemi aplikasyonlar için yeni olanaklar sağlar)
 • Kart Katalogları (Kayıt kart kataloğunda saklanarak istediğiniz herhangi biri ile paylaşılabilir) Nerelerde Kullanılır?
 • Yapılan iş, işlenmiş hizmetler
 • E-posta ile iletişim
 • Dijital formatta yapılan teklifler
 • Web sitesi içeriği telif hakları
 • Kaynak önceliği
 • Anlaşmalar
 • Lisans anlaşmaları
 • Whitepaper ve diğer kamu raporları
 • Kullanım kılavuzları
 • Kaza mahallinden toplanan kanıtlar (Resim,rapor vb)
 • Sözlü anlaşmalar

SilentNotary token Teknik Detayları

SilentNotary token Güncel SilentNotary rehberi: SilentNotary token nedir? SNTR token nedir? Nerden alınır-satılır?

Güvence işlevinin şeması oldukça basittir. Kullanıcı ile çeşitli etkileşimlere uygun olarak, tarih, dökümanın detayları ve belgenin kendisi de dahil olmak üzere bir arşiv oluşturulmaktadır (bir dosya, bir yazışma protokolü, vb.). Ardından bu arşivin karması hesaplanır ve akıllı bir sözleşmenin yardımıyla Etherium bloklarının zincirine yazılır. Arşivin kendisi depolama alanına kaydedilir. Kullanıcı bir Hash (kullanıcının arşivindeki karma işlevini hesaplamanın sonucu), TxHash (blockchain Etherium’daki işlemin karması) ve kişisel hesabında belgeye bir bağlantı alır ve buradan ilgili evraklara ulaşabilir.

Coin’in Appstore ve Playmarket‘ten indirilebilen uygulaması mevcut olup, SilentNotary, kullanılacak bir hizmet sistemi ortaya çıkaracağına inanmakta, özellikle, P2B, B2B, B2C, P2P kredi sistemleri, gayrimenkul yönetimi, sigorta, fiziksel varlıkların değerlendirilmesi ve daha fazla konuda yoğunlaşması mümkün olacaktır.Şu anda B2B ve B2G adı altında üyelerine hizmet vermektedir.

SilentNotary ‘in dünya çapındaki pazar kapasitesi

sntr token nedir

B2C: 2,3 Milyar Kullanıcı (İşten Tüketiciye/Business to Consumer) B2B Sektörleri: (İşten işe /Business to Business)
Sigorta Şirketleri :11.388
Online Medya: 1.371
Bankacılık (İşlem) Sigortası: 7.987 İnşaat: 43.347

SNTR token satışı nasıl dağıtılmıştır?

Maksimum adedi 1.000.000.000.000 SNTR olan coinin, token satışı sonunda satılamayan 804.000.000.000 adet coin yakılmıştır. Satılan coinlerden elde edilen gelir aşağıdaki şekilde bütçelenmiştir.

 • %50 Pazarlama ve promosyon
 • %20 Ar-Ge
 • %20 Yasal Prosedürler
 • %10 Takım ve operasyonel giderler

Misyonları “Devrimin bir parçası olun ve yolculuğumuzda bize katılın” şeklinde tanımlanmaktadır.

SilentNotary  SNTR token Road Map Linki ve Ayrıntıları:

 

SilentNotary token nedir

https://silentnotary.com/documents/whitepaper.pdf
2018 1. Çeyrek (3 Aylık)
B2B & B2G Ürün Satışları, yasal hizmetler oluşturma temeli, ilk yasal çözümler, LightStamp teknolojisi için uluslararası patent bekleme,
Multiplatform çözüm, IoT (Nesnelerin İnterneti) çözümleri için birinci platformu ile entegrasyon, Skype, WeChat,KakaoTalk ve LINE entegrasyonu.
2018 2. Çeyrek (6 Aylık)
IT (Bilgi İşlem) holding oluşturma, Bayi sözleşmeleri, Beyaz etiket satışları, B2C satış başlangıcı, IoT (Nesnelerin İnterneti) çözümleri.

Faaliyetleri

https://silentnotary.com/documents/whitepaper.pdf 2018 1. Çeyrek (3 Aylık)
B2B & B2G Ürün Satışları, yasal hizmetler oluşturma temeli, ilk yasal çözümler, LightStamp teknolojisi için uluslararası patent bekleme, Multiplatform çözüm, IoT (Nesnelerin İnterneti) çözümleri için birinci platformu ile entegrasyon, Skype, WeChat,KakaoTalk ve LINE entegrasyonu.
2018 2. Çeyrek (6 Aylık)
IT (Bilgi İşlem) holding oluşturma, Bayi sözleşmeleri, Beyaz etiket satışları, B2C satış başlangıcı, IoT (Nesnelerin İnterneti )  çözümleri.

Sosyal Medya Hesapları ve Takipçi Sayıları

sntr token nedir

Telegram: https://t.me/silentnotary 29.530 takipçi
Facebook: https://www.facebook.com/SilentNotary 1138 takipçi
Twitter: https://twitter.com/SilentNotary 4980 takipçi
Medium: https://medium.com/@silentnotary 126 Takipçi
Reddit: https://www.reddit.com/r/SilentNotary/ 58 okuyucu

SNTR token canlı fiyat grafiği

 

SilentNotary (SNTR) Token nedir? Sorusunun cevabını vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur

Bizi Twitter ve Facebook hesaplarımızdan takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsiniz


 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Güncel SilentNotary rehberi: SilentNotary token nedir? SNTR token nedir? Nerden alınır-satılır?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.