Shiba Inu rakibi bir haftada %60 yükseldi: İşte, önemli sebebi

memecoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para Shiba Inu’nun (SHIB) rakiplerinden biri, son bir haftada düşen piyasaya meydan okuyarak yüzde 60 değer kazandı. Bu coindeki yükselişi sebebine bakalım.


Shiba Inu rakibi bir haftada %60 yükseldi: İşte, rallinin sebebi

Shiba Inu’nun (SHIB) takibi olan meme coin Baby Doge Coin (BABYDOGE), son yedi günde 0,00000000281 dolar dip seviyesinden 0,00000000443 dolara kadar yükseldi. Bu da bir hafta içinde yüzde 57’lik bir ralli demek.

BABYDOGE fiyatı bu ralliden sonra bir miktar gerileyerek şu an 0,00000000407 dolardan işlem görüyor.

Bu meme coindeki yükselişin başlıca sebebi BABYDOGE token için açılan coin yakma portalının oluşturduğu büyük beklentiydi. Söz konusu coin burn portalı ise dün çalışmaya başladı. Baby Doge Coin Twitter hesabı, bu portal ile ilgili yapılan duyuruda şöyle diyor:

“Yakma portalı artık çalışıyor. BabyDoge tokenlerinizi https://babydogeswap.com/burn-portal adresinde yakarak alım ücretlerinizi düşürün.

1 Nisan’a kadar portal üzerinde yakılan her bir tokene karşı beş token yakacağız.”

Son 24 saatte proje üzerinden 321.000 dolar değerinde 81 trilyon BABYDOGE yakıldı. Meme coinin ortaya çıkmasından bu yana ise şimdiye kadar 804 milyon dolar değerinde 202,7 katrilyon Baby Doge Coins yakıldı.

İlgili – BabyDoge nedir? Baby Doge Coin haber ve gelişmeleri!


Baby Doge Coin (BABYDOGE): Shiba Inu rakibi bir haftada %60 yükseldi: İşte, rallinin sebebi

Kaynak: BabyDoge/Twitter

Bu meme coin 2021 yılında piyasaya sürüldü ve şimdi Ethereum (ETH) ve Binance Chain (BNB) ağlarında mevcut. Bu coin en büyük rallisini ise ünlü girişimci Elon Musk’ın bir tweetinden sonra yaşamıştı. Dogecoin (DOGE) destekçisi olarak bilinen milyarder Musk, BABYDOGE’e atıf yaparak bir paylaşım yapmıştı. Bu da BABYDOGE fiyatının yükselmesine sebep olmuştu.

İlgili – Daha önce MATIC ve SHIB biriktiren dev Ethereum balinası şimdi bu 2 altcoini alıyor

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Shiba Inu rakibi bir haftada %60 yükseldi: İşte, önemli sebebi
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.