1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Daha önce MATIC ve SHIB biriktiren dev Ethereum balinası şimdi bu 2 altcoini alıyor

Daha önce MATIC ve SHIB biriktiren dev Ethereum balinası şimdi bu 2 altcoini alıyor

Daha önce MATIC ve SHIB biriktiren dev Ethereum balinası şimdi bu 2 altcoini alıyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En büyük Ethereum (ETH) balinalarından biri rekor miktarda Polygon (MATIC) ve Shiba Inu (SHIB) aldıktan sonra şimdi de sessizce bu 2 altcoini biriktirmeye başladı. Bu önemli balina hareketinin ayrıntılarına bakalım.


Daha önce MATIC ve SHIB biriktiren dev Ethereum balinası şimdi bu 2 altcoini alıyor

Son zamanlarda yüklü miktarda Polygon (MATIC) ve Shiba Inu (SHIB) alan dev balina, şimdi de Ethereum tabanlı bu 2 altcoin projesini biriktirmeye başladı.

Söz konusu balina, 94. en büyük Ethereum (ETH) cüzdanının sahibi. Bu cüzdanda mevcut piyasa değerinden 132 milyonu aşan değerde coin var.

Balinanın sahip olduğu kripto paralar şöyle: 22,9 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH). 21,6 milyon dolar değerinde Polygon (MATIC), 11,3 milyon dolar değerinde Tether (USDT) ve 10,3 milyon dolar değerinde Shiba Inu (SHIB).

İlgili – İşte, Ethereum balinalarının en çok satın aldığı 4 altcoin

Gala

Ancak son birkaç günde bu balina iki altcoin ile daha çok ilgilenmeye başladı. Bunlardan birincisi Ethereum tabanlı oyun projesi olan Gala (GALA).

Dev balina, son 24 saatte 13.999.975 GALA satın aldı. Bu coinlerin değeri şu an 573.998 dolar ediyor.

İlgili – Doğru kripto tahminiyle ünlü yatırımcının stratejisi bu 3 altcoin üzerine

Balinanın son bir günde en çok aldığı diğer kripto para ise yapay zeka odaklı coin Fetch.ai (FET). Son 24 saatte balina 570.033 dolar değerinde 1.500.088 FET satın alarak cüzdanına ekledi.

Söz konusu balina bununla da yetinmedi. Balina son günlerde Polygon (MATIC) satın almaya devam etti ve böylece 935.997 dolar değerinde ek 799.998 MATIC biriktirdi.

Son olarak bu dev balinanın elinde bulunan diğer yüklü miktardaki coinlerin şunlar olduğunu söyleyelim: ApeCoin (APE), Quant (QNT), Chainlink (LINK), Decentraland (MANA) ve The Graph (GRT).

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: