1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Shiba Inu için heyecan verici bir haber geldi!

Shiba Inu için heyecan verici bir haber geldi!

Shiba Inu için heyecan verici bir haber geldi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu, geçtiğimiz ekim ayından bu yana kurumsal firmaların gözdesi durumda. Shiba için gündeme düşen yeni haber ise yatırımcıları heyecanlandıracak. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Shiba Inu için heyecan verici bir haber geldi!

Geçtiğimiz yıl nisan ve mayıs aylarında Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin’e desteğini açıklayarak meme kriptoları gündeme taşıdı. Ardından birçok meme kripto kripto piyasasında yerini aldı. Bunlardan biri de Shiba Inu. Shiba, ekim ayında yaptığı ralli ile dikkatleri üzerine topladı ve Doge’nin en büyük rakibi oldu.

İlgili: Shiba Inu nedir, geleceği nasıl?

Bu rallinin ardından Shiba ordusu sosyal medyada çok güçlü hale geldi. Kurumsal benimsenmesi gün geçtikçe artan SHIB token, finans kuruluşlarının radarına girmeye başladı.

Gündeme düşen son haber ise Shiba yatırımcılarını heyecanlandıracak türden. İngiltere merkezli Revolut’un Shiba’yı listelediği iddia edildi. Anonim bir kullanıcı Revolut’un uygulamasından SHIB token alınıp satılabildiğine dair bir ekran görüntüsü paylaştı.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

15 milyon kullancısı olan dev finans kuruluşundan listelemeye dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. Twitter hesabından bir Shiba cinsi köpek paylaşımı yapılması Shiba ordusunu heyecanlandırmaya yetmişti.

https://twitter.com/RevolutApp/status/1488814476036030464?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1488814476036030464%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bitcoinsistemi.com%2Frevoluttan-shiba-inu-shib-hamlesi%2F

Meme kripto, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,000028 dolardan işlem görüyor. Bugün piyasada yaşanan düşüş SHIB tokeni de etkiledi ve kripto para son 24 saat içerisinde %7,5 değer kaybetti. Shiba, 15,5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip ve bu ğer onu kripto piyasasının 14’üncü en değerli varlığı yapıyor. Shiba Inu, 28 Ekim 2022’de 0,00085 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı. O tarihten bu yana değerinin %67’sini kaybetmiş durumunda.

Shiba Inu günlük fiyat hareketleri

shiba Inu Shiba Inu için heyecan verici bir haber geldi!

Bazı yatırımcılar Shiba Inu’dan büyük bir beklenti içerisinde iken meme kriptolara karşı uyarı yapan uzmanlar da dikkat çekiyor. Özellikle Shiba arzının büyük bir kısmının büyük balinaların elinde bulunması dikkat çekiyor. Böylesine büyük bir arz belirli ellerde toplanmış durumda iken küçük yatırımcıların dikkat etmesi gerektiği dile getiriliyor.

Ethereum balinaları da yoğu bir şekilde Shiba Inu biriktiriyor. Geçtiğimiz hafta gözlemlenen verilere göre en büyük 1000 Ethereum balinasının en fazla biriktirdiği kripto para Shiba Inu oldu.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: