okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.21%
Bitcoin
68.541,69 USDT
eth
ETH
-0.15%
Ethereum
3.838,82 USDT
bch
BCH
-0.12%
Bitcoin Cash
469,84 USDT
xrp
XRP
-0.7%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.26%
Litecoin
83,22 USDT
bnb
BNB
0.08%
Binance Coin
602,18 USDT
sol
SOL
-0.41%
Solana
168,00 USDT
avax
AVAX
-0.62%
Avalanche
36,79 USDT
ada
ADA
0.05%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.65%
Poladot
7,32 USDT
doge
DOGE
1%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
3.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

Shiba Inu kripto piyasasını şaşırtmaya devam ediyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu bir haftada inanılmaz değer kazanarak piyasanın altını üstüne getirdi ve ilk 10 para arasına girmeye çok yaklaştı.

Shiba Inu geliyor!

Shiba Inu (SHIB), sanal para birimi en büyük 10 dijital varlığa yaklaşırken tüm kripto pazarını şaşırtmaya devam ediyor. Son 7 gün içinde, SHIB %41 artış gösterdi ve coin başına 0.00003668$’a ulaştı. SHIB, 2021 boyunca en iyi kripto para birimleri arasında en iyi yatırımlardan biri oldu..Shiba Inu, kripto para piyasasında en çok kazananlardan biri haline geldiği için son haftalarda güçlü bir duruş gösterdi. Bu da Dogecoin (DOGE) ile benzer birçok şeye sahip olan bu dijital para birimine güçlü bir ilgi olduğunu gösteriyor.

Şu anda birçok analistin sorduğu sorulardan biri, bu sanal para biriminin DOGE piyasa değerini geçip geçemeyeceği ile ilgili. CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre, Shiba Inu, DOGE için 32 milyar dolara kıyasla şu anda 18 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Bu ikisi arasında hala 14 milyar dolarlık bir fark olmasına rağmen, piyasa birkaç gün içinde birçok kez büyük hamleler gördü. Bu nedenle, birçok yatırımcı önümüzdeki günlerde ve haftalarda bu kripto para birimine ne olabileceği konusunda heyecanlı.

Bitcoin’in pazardaki genişlemesinin ve büyümesinin SHIB’nin daha da büyümeye devam etmesine izin verip vermeyeceğini anlamak çok önemli. Bununla birlikte, birçok yatırımcının SHIB’nin gelecekte 1 dolara ulaşabileceğine inandığını belirtmekte fayda var. SHIB’nin yüzde 2,7 milyonun üzerinde büyümesini gerektireceğinden, bu pek olası değil.

shiba ınuBu nedenle, Shiba Inu’ya yatırım yapmadan önce, bu paranın sonunda 1 doları bulabileceğini düşünmek büyük bir hata olabilir, çünkü bu pek olası görünmüyor. Birçok yatırımcı bu yıl SHIB ile büyük kazançlar elde edebilmiş olsa da, yakın gelecekte bir düzeltme olabileceğinden bu tür kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce dikkatli olmamız gerektiğini bilmek de önemlidir.

DOGE’nin token başına 1 dolara yöneldiğini ve sonunda 0,73 dolara yakın durduğunu unutmayalım. Bu, SHIB’ye yatırım yapmanın çok iyi bir olasılık olabileceğini gösteriyor, şimdi dikkatli olmalı ve kripto para biriminin yükselmeye devam edip edemeyeceğini analiz etmeliyiz. Bu, büyük ölçüde tüm kripto pazarının gelecekte yeni zirvelere ulaşmasına bağlı olacaktır.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.