1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu balina işlemlerinde devasa hareketlilik! SHIB fiyatı ne olur?

Shiba Inu balina işlemlerinde devasa hareketlilik! SHIB fiyatı ne olur?

Shiba Inu balina işlemlerinde devasa hareketlilik! SHIB fiyatı ne olur?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu balinalarının işlem hacmi, kripto paranın 24 saatlik işlem hacminde görüldüğü gibi %640 oranında artış gösterdi.

Shiba Inu faaliyetlerinde artış! SHIB coin fiyatı ne olur?

Shiba Inu (SHIB) balinaları tarafından kaydedilen işlem hacmi, son 24 saat içinde %640 oranında artış gösterdi. Balinalar arasındaki alım-satım faaliyetleri ise %61 ile zirveye ulaştı.

Shiba Inu balina işlemlerinde devasa hareketlilik! SHIB fiyatı ne olur?

Son 24 saatte içinde SHIB sahiplerinin aktif adreslerinde %57,41’e yükselen büyük işlemler kaydedildi. Shiba Inu’nun 0.00001 kilit destek seviyesine geri dönmesinin ardından, SHIB değeri de %3,06 arttı.

SHIB işlem hacmi %7,48 düştü!

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada 0.00001071$’dan işlem gören Shiba Inu, işlem hacminde son 24 saat içinde %7,48 ve haftalık bazda ise %12,84 oranında düşüş kaydetti.

Bununla birlikte, şu ana kadar Shiba Inu, tüm ETH balinaları arasında en büyük token olarak kabul ediliyor. En büyük 1000 ETH balinası şu anda 641.196.371 doların üzerinde SHIB tutuyor.

İki haftadır SHIB fiyatı büyük ölçüde yükselişte. Yükseliş çizgisi 12 Temmuz’da başladı ve bu da SHIB’ye fiyat düşmeden önce %34’lük bir itme sağladı.

Şu anda SHIB, dünkü %7’lik yükseliş çizgisinin bir uzantısı olarak, %4 değer kazandı.

İlginizi çekebilir;

En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Shiba Inu yükselir mi?

SHIB fiyatlarındaki artış, TREAT ortaklığında SHIBA Collectible Card Game adlı yeni bir metaverse kart oyununu piyasaya süreceği yönündeki haberin etkisiyle tetiklendi. Dahası, popüler meme coinin bir stabil coin olan SHI’yi tanıtmaya hazırlandığına dair haberler de var.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde, Shiba Inu, işlem yaparken SHIB yakan ve türünün ilk örneği olarak tanımlanan SHIB Burn Visa Card’ı piyasaya sürdü. Duyuru, Twitter’da “Ödeme Yap, SHIB Yak” sloganına sahip bir reklam aracılığıyla yayınlandı.

Dahası, ABD merkezli bir matbaa şirketi olan Printful, BitPay aracılığıyla SHIB ödemelerini ve diğer kripto para birimlerini kabul etmeye başladı.

Shiba Inu balina işlemlerinde devasa hareketlilik! SHIB fiyatı ne olur?

Tüm bu gelişmelerin de etkisiyle SHIB fiyatı bir kaç gün önce, 0.0000125 dolarlık direnç bölgesini geçmeyi başardı. Ancak piyasadaki son düşüşlerle birlikte SHIB fiyatı da geri çekildi. 0000116 dolarlık direnç seviyesininın üzerine çıkarsa, SHIB daha iyi performans gösterebilir.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.