1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Shiba Inu bağlantılı 2 altcoinde yüzde 70 yükseliş: İşte, önemli sebebi

Shiba Inu bağlantılı 2 altcoinde yüzde 70 yükseliş: İşte, önemli sebebi

Shiba Inu bağlantılı 2 altcoinde yüzde 70 yükseliş: İşte, önemli sebebi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu bağlantılı 2 altcoinin fiyatı dikkat çeken yükselişler yaptı. Bunun sebebi ise geliştiricilerin çok merakla beklenen Shibarium projesi ile ilgili bir duyuru yapması. Bu gelişmelerin ayrıntıları ve yükselişe geçen altcoinleri hangileri olduğuna bakalım.


Shiba Inu bağlantılı 2 altcoinde yüzde 70 yükseliş: İşte, önemli sebebi

Shiba Inu geliştiricileri, Shibarium ismini verdikleri ve çok merakla beklenen katman 2 ağı başlatmaya hazırlanıyor. Bu gelişme üzerine Shiba Inu bağlantılı iki altcoin yükselişe geçti.

Shibarium ağı, Polygon (MATIC) benzeri olacak şekilde tasarlandı. Bu yeni ağ, geliştiricilere proje inşa etmek için hızlı ve ölçeklenebilir bir platform sunuyor . Ayrıca traderlere yeni projelere ve özel tokenlere daha düşük işlem ücretleri ile erişim imkanı sağlıyor.

Geliştiriciler Shibarium üzerinde çalışırken, iki Ethereum tabanlı altcoin dikkat çeken fiyat hareketleri kaydediyor. Bu altcoinler Shiba Inu eko sisteminin bir parçası.

İlgili – Ünlü analistin yükseliş beklediği 3 altcoin için analizi

Bone ShibaSwap (BONE) yüzde 27 yükseldi

Shiba Inu (SHIB) fiyatında yeni ralli: İşte, ShibaSwap (BONE) bağlantılı önemli sebebi

Bahsettiğimiz ilk altcoin Bone ShibaSwap (BONE). Bu token, Shibarium ağının yönetim tokeni olarak ve gaz ücretlerini ödemek için kullanılacak.

BONE fiyatı 14 Şubat’taki 1,27 dolar dip seviyesinden mevcut 1,62 dolar seviyesine yükseldi. Bu da yüzde 27’lik bir değer artışı demek.

Doge Killer (LEASH) yüzde 70 ralli yaptı

Diğer yandan Doge Killer (LEASH) de 14 Şubat’taki 379 dolar dip seviyesinden 652 dolar seviyesine yüzde 69’luk büyük bir yükseliş kaydetti.

Bu kripto para temelde Shiba Inu (SHIB) eko sistemindeki sadık kullanıcılara ödül olarak verilmek için tasarlandı. Ancak Mayıs 2021’de piyasa sürüldükten sonra LEASH’in gelecek kullanım durumu daha gizemli hale geldi.

İlgili – 2023 yükselişini bilen analistten bir altcoin için büyük ralli açıklaması ve BTC, ETH yorumu

Shibarium ne zaman çıkıyor?

Geliştiriciler henüz Shibarium’un piyasaya sürülmesi ile ilgili kesin bir tarih açıklamadı. Ancak Shytoshi Kusama takma adlı geliştirici, Twitter’de yaptığı açıklamada, beta versiyonun gelecek hafta çıkabileceğinin sinyalini verdi.

Ayrıca ana ağın da söylentilerde geçen ve asıl lansman tarihinden (Mayıs ayı) önce çalışmaya başlayacağını da söylüyor.

Bu yeni gelişmeler üzerine söz konusu iki tokenin fiyatları değer kazandı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.