1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba için kötü zamanlama!

Shiba için kötü zamanlama!

Shiba için kötü zamanlama!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En az Doge kadar popüler olan Shiba Inu için tarihi bir gün! Shiba dünyanın en gözde kripto para borsasında listeleniyor. Ancak zamanlaması düşündürüyor.


Shiba için kötü zamanlama!

Temmuz ayından beri söyleniyordu ve nihayet bugün gerçekleşti. Shina Inu, dünyaca ünlü kripto para borsası Coinbase’de listeleniyor. Bu haberin ardından hemen Shiba fiyatlarına göz atıyoruz ancak Shiba fiyatlarında bir hareketlilik yok. Sonrasında acaba haber doğru mu diye ikinci kez kontrol ediyoruz.

Türkiye saatiyle 8 Eylül’de (dün) geç saatte Coinbase Pro’nun resmi twitter adresinden Shiba ticaretinin başladığı duyuruluyor.

Shiba, Coinbase’de listelenme haberine ciddi bir tepki göstermedi. Oysa kripto para piyasalarında oldukça bilindik “Coinbase Etkisi”nin Shiba üzerinde dikkat çekici bir pump etkisinin göstermesi bekleniyordu.

Aşağıdaki grafikte Shiba fiyatlarındaki günlük değişimi görüyoruz:

Shiba için kötü Shiba için kötü zamanlama!

Shiba üzerinde Coinbase Etkisinin zayıf kalması, listelenmenin krizin hemen sonrasında gelmesi etkili olmuş olabilir. Bitcoin ve kripto para piyasalarında 7 Eylül’de ciddi bir satış dalgası geldi ve Bitcoin anlık olarak 43 bin dolara kadar geriledi. Bitocin’deki krizi diğer kripto paralar da takip etti. Şu sıralar piyasa konsolide oluyor ancak yatırımcılar henüz krizin tedirginliğini üstünden atamadı. Shiba’nın Coinbase’de listelenmesi tam da bu gelişmelerin üzerine geldi. Bu nedenle kötü zamanlama diyoruz.

Shiba’nın Coinbase listelemesine beklenen tepkiyi gösterememesinde Shiba listelemesinin sündürülmesi de yatıyor. Shiba için ha şimdi listelenecek ha sonra söylentileri Coinbase Etkisinin büyüsünün zamanla kaybolmasına neden oldu.

Lütfen Bkz: Bu Bitcoin krizi geçici mi? Cevabı burada!

Shiba yazının kaleme alındığı saatte 0.000006863 dolar bandında işlem görüyor. 2.7 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap’te 54’üncü sırada yer alıyor. Doge coin gibi meme coin sınıflandırmasında olan Shiba, oldukça geniş bir taraftar kitlesine sahip. Bu ateşli kitle yer yer fiyatlar üzerinde ciddi biçimde etkili olabiliyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.